Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A CANESTEN KOMBI mindenkinek...

A CANESTEN KOMBI mindenkinek bevált? Elsőre!

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem be.
2009. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont 1 hete használtam, rendbe is jöttem!
2009. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem többször is kellett használnom sajnos, de hálisten mindig elmulasztotta a dolgokat :)

Amúgy nem mindenkinél válik be, de az esetek 90%-ban igen.

2009. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor gombám volt, hatott. Amikor nem hatott, ki is derült, hogy nem is gomba, hanem baktérium okozta a fertőzést, arra pedig egészen más gyógyszer kell. De úgy tudom, hogy van olyan gomba fertőzés is, amire nem jó a canesten.
2009. nov. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát észrevettem magamon, hogy ott lent nincs valami rendben. A tünetek gombás fertőzésre utalnak. Gondoltam azért, megkérdezek mást, hogy hatott-e. Ha nem múlik el akkor forduljak nőgyógyászhoz? Vagy vegyek egy újat, hogy hát ha akkor elmúlik? Különben nem tudom, hogy kaphattam el. Tudom, hogy sok módja van.. de nem élek még szexuális kapcsolatot, szóval az kizárva. Mondjuk suliban wc-re elmentem.. talán ott kaphattam el valamit. Viszont már nem fogok oda nagyon eljárni. De ettől függetlenül ugyanúgy visszatérhet ez a fertőzés? Vagy ti hogy értitek, hogy elmúlt, de aztán visszajött? Ez a nemi élet miatt van? nem nagyon értem ezt. Ha elmegyek csak a háziorvoshoz, és megkérdezem.. ő elmondja? nem kell ahhoz elmennem a nőgyógyászhoz?
2009. nov. 19. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

nekemis segített a canesten.

a visszatérést úgy értik, hogy vagy a partner fertőzte folyton vissza a lányt, mert a fiú elfelejtette kenegetni magát a krémmel, vagypedig nem gyógyult meg belőle teljesen, csak a tüneteket mulasztotta el a canesten, és később visszatért újra.

nyugodtan próbáld ki, ha gombád van, valszeg elfogja mulasztani.

2009. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

bocsi hogy itt kérdezek de itt csak lesz aki tudja és gőzöm nincs mi van most velem.1x menstruáltam (nem tudom lehet e köze hozzá) msot abban a stádiumban vagyok h a másodikra várok és elkezdtem viszketést érezni nem pont a hüvelyben hanem inkább a bejáratnál tartott olyan 4 napig és elkezdett enyhülni és szinte lassan elmulik.Nemtudom mi ez azt is mondták hogy ez biztos nem gomba d enemtudom. Idegesit a dolog. Segitsetek!

köszi

2010. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!