Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van okom aggodalomra? (bőv. Lent)

Van okom aggodalomra? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

régebben is volt ilyen idônként ,akkor sem tudtam mitől, de mostanában már minden nap! a hüvelyváladékom teli van alvadt vérrel, nem szokott kifolyni v ilyesmi ,csak fürdésnél tapasztalom, és tisztában vagyok vele, hogy nem menstruáció. átlátszó váladék, közepén (alvadt) vérrel, igazán nem tudom elképzelni mitől lehet, fogamzásgátlót nem szedek, nem szedtem sose (szűz vagyok), életvitelemben nem volt jelentős változás mostanában. kb.6éve menstruálok, most vagyok 18.

A válaszokat, segítséget elôre is köszönöm!



2013. nov. 24. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden vérzés, ami nem a menstruáció idejében van, nem normális! Több oka lehet. Lehet hormonális, lehet méhszájseb, fertőzés, stb. Feltétlen keress fel nőgyógyászt, ezért vannak!
2013. nov. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom ,az összefüggésben van-e ezzel, h egesz nap vizelesi ingerem van, olyan erzes, mintha allandoan pisilnem kene. surun is kell, de nem hinnem h folfazas, mert nem tarsul hozza csípő, égő érzés
2013. nov. 26. 16:12
 3/4 A kérdező kommentje:
12.21, válaszod köszönöm!:)
2013. nov. 26. 16:13
 4/4 A kérdező kommentje:
2013. dec. 23. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!