Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmondtam az egyik barátnőmnek...

Elmondtam az egyik barátnőmnek, hogy megjött, erre ő mindenkinek elmondta. A fiúk nem tudják, hogy mi az a menstruáció, és azzal zaklatnak, hogy mondjam el nekik. Szerintetek tényleg nem tudják, vagy csak cikizni akarnak? 11/L

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szép kis "barátnő" lehetséges hogy nem tudják vagy kitudja.
2009. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
olyan képet vágnak, mint aki tényleg kíváncsi rá, de mikor elkezdek beszélni, akkor rögtön röhögnek rajtam :-(
2009. nov. 23. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, de szerintem a barátaidat már most válogasd meg mert ez nem barátság egy igazi baránő nem ilyen.
2009. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát a barátnőd nem viselkedett túl kedvesen. El tudom képzelni, hogy a fiúk - ha hallottak is már róla - nem igazán tudják, mi az a menstruáció és most, hogy valakivel "testközelben" megesett, tudni akarnak minden részletet :). Ne törődj vele, ha el kezdenek nevetni, ez az éretlenségük miatti zavaruk jele.

Ne jöjj zavarba, ne bántódj meg, viselkedj érett tinihez méltóan, természetesen, élvezd, hogy titokzatos vagy, hogy megvesznek a kíváncsiságtól!

2009. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban, még nem biztos, hogy tudják a fiúk, hogy mi a menstruáció, de előbb-utóbb azért nekik is tudniuk kell róla, hogy hogy működik egy lány szervezete nemi érés idején. Mint ahogy a lányok is tudni fogják, hogy pl. mi a magömlés, vagy a merevedés. Az, hogy kinevetnek, még azt jelzi, hogy szellemileg éretlenek!
2009. nov. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a választ! :)
2009. nov. 25. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekik meg merevedésük van xD ezzel simán visszavághatnál ;)!
2010. febr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!