Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok, meddő lehetek...

Mit gondoltok, meddő lehetek emiatt? Minden hónapban hüvelygombán van!?

Figyelt kérdés

Nálam a hüvelygomba minden hónapban kiújul. Eddig mindig mentem vele dokihoz, az összes hüvelykúpot használtam már, meg erősebb gyógyszereket is a megszüntetésre de semmi nem használ. Úgy tudom ez okozhat meddőséget. Most ez igaz vagy nem? Jah amúgy nincs normális szexuális életem sem:(

Tud vki valamilyen gyógymódot rá, doki és kúpok kizárva!


2009. nov. 25. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

próbáld ki a grépfrút mag cseppeket,nekem segitett. Napont pár cseppet kell vizbe rkava meginni, (rá van irva a dobozára), én dm ben vettem d ebiztosan van gyógynövény boltokban is.

Amugy ha eddig kezeltetted,észrevették volna ha valamiylen gyulladásod (pl petefeészek ) is lenne emellé.Alapjában véve,ha nem hagyod kezeletlenül,nagyon kelleemtlen probléma de meddőséget tényleg csak nagyon súlyos esetben okozhat,ha mondjuk felülfertőződsz baktériumokkal is,és az felterjed a petefészek,méh,kismedence tájékra.

2009. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is minden hónapban előjött, fél éven keresztül. Mindent kipróbáltam, nem hordtam tangát, millió féle fertőtlentő vackokat hordtam magamnál, wc-zés előtt-utánra, mindenféle intim lemosót használtam stb de semmi nem használt. Eldobtam a tampont. Mióta nem használom, többet nem jött elő.

Ha mindig kezeled egyébként nagyon kicsi az esély rá, hogy bármi komolyabb gondot is okozhat, és itt nem csak a meddőségre gondolok.

2009. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

amit előttem írtak azok jók. és még vmi. ha lactacyd-ot használsz, cseréld le.

és megehetsz minden este egy gerezd fokhagymát.

2009. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lactacydot száműzni kell, teljesen felborítja a ph-t, ezzel önmagában fertőzéseket segít elő. Az intim törlőkendőket is jobb nagyon megválogatni ph szempontjából. Próbáld ki, amit előttem írtak, plusz én ajánlom a colpoleaner irrigátort (jódos tabletta, amit melegvízben feloldasz, és azzal végzel hüvelyöblítést, illetve én ilyenkor kívül is lemosom vele az intim területeket), recept nélkül kapható a patikában és nagyon hatásos. A lényeg, hogy használat után ne öblítsd le vízzel, hanem csak szárítkozz meg.

Ilyen makacs fertőzés-hullámnál különösen fontos, hogy minden részletre ügyelj: a fehérneműdet és a törülköződet, pizsamádat is a többi szennyestől elkülönítve gyűjtsd, és mindent, minden egyes használat után, min.60, de inkább 90 fokon, fertőtlenítő adalékkal moss ki. Néhány napig több törülközőt és pizsamát (bugyit úgyis naponta cserélsz) kell mosni, de megéri.

2009. nov. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket! Grapefruit mag cseppet már próbáltam, ugyanúgy kijött. Megpróbáltam elhagyni a tampont de egyszerűen nem bírok meglenni nélküle:( Idegbajt kapok a betéttől.

Nem használok lactacyd ot, semleges mosakodókenőcsöt használok, azzal nincs gond. Sajnos nincs lehetőségem külön mosni a cuccaimat, mert otthon lakom, anya másképp gondolja az ilyesmit, nem engedné h külön mossam a cuccaimat. Ez sem megoldható. A fokhagymás dolgot meg ki fogom próbálni.

Amúgy a doki azt is megnézette van-e valamilyen gomba a hüvelyemben, de állítólag nem volt a kórképen ilyesmi, de akkor nem tudom mi lehet a gond velem. Semmi gyanús elváltozás nincs, a leletem is P2-es lett, szóval az is rendben. Nem értem. Ha valaki tud még tippeket akkor írjon! Köszi mindenkinek.

2009. nov. 26. 12:54
 6/11 anonim ***** válasza:

étkezési szokások megváltoztatása is sokat segít. lehet túl savas a kémhatásod. lúgosító ételeket egyél. a neten fent vannak listák, mik azok a kaják, amik lúgosítanak.

de ha felmész a hoxa.hura és regisztrálsz, rákeresel, hogy candida vagy hüv.gomba, akkor kiad neked fórumokat, ahol beszélgethesz hasonló helyzetű nőkkel és megoldást találhattok.

bye!

2009. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vegyél egy pár darab kéztörlőt és fürdés után csak azzal töröld meg magad alul, a többi testrészedet ne. Minden nap tisztát használj. Mivel ezek picik, kifőzheted külön, azért csak nem szól anyud. Vasalj mindent, ágyneműt, törölközőt, nadrágot, fehérneműt. Nagy tamponos voltam. 3 hónapja nem használok, csak betétet, hidd el kinszenvedés volt, de inkább legyen az a pár nap kényelmetlen, mint az egész hónap és az egész életem. Nem ér annyit...mióta ezeket betartom és nem használok én sem Lactacyd-ot, lekopogom, semmi problémám, pedig évekig küzdöttem vele.

Orvos meg muszály, menj másikhoz!!!

2009. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem több mint 10 éve szinte folyamatosan van hüvelygombám..

Egyéb dolgok miatt nehezen estem teherbe de sikerült természetes úton és a terhesség alatt sem okozott a babánál problémát. Egészségesen született. Csak engem keserít meg..:(((((

2009. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

használd a canesten kenőcsöt és hüvely kupot, az nekem használt pár nap alatt, és hagyd abba a gyógyszert, nekem yamsinellétől lett olyan


válts másikra

2009. nov. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Canesten volt az utolsó amit épp kipróbáltam. Az egy ideig azért jó volt. Az a kéztörlős dolog nem rossz, de h ne használjak tampont, sztem végső elkeseredésemben majd ráfanyarodok...

Köszönöm a tanácsokat, remélem egyszer megszűnik ez a rémálom:(

2009. nov. 28. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!