Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy ez történik...

Normális hogy ez történik menstruációkor?

Figyelt kérdés
2013.február 1-én jött meg először, 14 vagyok, és azóta sokszor volt, hogy pár nappal később/előbb jött meg, sőt, volt olyan is, amikor egy hónap kimaradás volt... vagy hogy nem fájt a hasam, de amikor megjött, akkor normálisan, egy hétig, vagy egy nappal még rá menstruáltam. Na,most novemberben nem jött meg, hanem most decemberben, de amióta "megjött"(olyan 5 napja), csak barna, vagy fekete alvadt trutyi jön, napi szinten kevés. Kell aggódnom, vagy ez normális, mert novemberben nem jött meg? Először volt csak ilyen, máskor mindig normális volt! Már anyukám megnyugtatott, hogy ez normális, de én nem hagyom magam nyugodni...
2013. dec. 23. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A te esetedben ez teljesen normális, mivel nem régóta menstruálsz.


Megnyugtatlak, kevés nőnek atomóraszerű a menzesze. 15 éve menstruálok, és sosem napra pontosan jött meg. Volt már mindenféle színű, állagú is.


Ne aggódj.


Nemi életed nem élsz gondolom...akkor több okod lenne az aggodalomra.

2013. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most egy nagy kő esett le a szívemről...(azt hittem, hogy nem normális ez az állag/szín, és hogy az lesz hogy nőgyógyászhoz kell mennem, amit nem akarok, mert fóbiám van tőlük... szóval aggodalmam fő oka ez volt)

értem, tehát akkor semmi baj ezek szerint... :)

ja, és természetesen még szűz vagyok!

2013. dec. 23. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nincs semmi baj. Akár 2-3 évbe is telhet, mire beáll a menstruáció. A barna, és fekete trutyi alvadt vér volt, ami szintén normális. Boldog karácsonyt! :)
2013. dec. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor rendben van, köszönöm! :D

Boldog karácsonyt neked is (:

2013. dec. 23. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!