Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki ajánlana lelkiismeretes...

Valaki ajánlana lelkiismeretes, jó nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Olyan nőgyógyászt szeretnék már keresni akinél meg is maradhatok. Olyat aki ha megvizsgált, készen van a vizsgálatokkal, nem azt mondja hogy a leleteket majd az asszisztensnél, vagy a recepción keresd x héttel később. És ha majd van valami csak az asszisztensével tudsz beszélni. Akinek nem csak magánrendelése van heti 1x, 2x hanem rendelkezik kórházi háttérrel és ha baj van tudod hívni, tudsz hozzá menni akár ide-akár oda. Lelkiismeretes, figyel rád, nem csak a pénzt látja benned. Alaposan megvizsgál, meghallgat. Én sajnos még nem találkoztam még hasonlóval sem, pedig most nagy szükségem lenne ilyen dokira:( tudtok esetleg ilyen dokit Budapesten ajánlani nekem?
2014. jan. 3. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyet keresek én is, csak én még ráadásul vidéki vagyok! Akihez jártam (járok), őt nagyon dícsérték, és igazándiból rendes is volt, de full átlagosnak mondanám az egészet. Amikor mentem a leletért az asszisztens adta át az ajtó előtt és ott mondta el hogy milyen gombás fertőzésem van és hogy a páromnak is írt fel gyógyszert. Azért én ezt nagyon gáznak tartom, hogy a várakozó emberek előtt mondja el, hogy nekem milyen intim bajom van. Az orvossal nem is beszéltem. A városunkban sajnos ő az egyetlen nődoki, és most szükséges is lenne mennem hozzá, de őszintén megmondva ódzkodom tőle :/
2014. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!