Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves lány vagyok. Kb egy...

14 éves lány vagyok. Kb egy éve kezdett nőni a mellem és pont akkor ütüttem be, (balt) de nagyon erősen.. Lehet baj?

Figyelt kérdés
Fájt,elmentünk egy gyermekorvoshoz,azt mondta nincs baj,de vigyázzak. De azóta majdnem minden reggel,és este lefekvés előtt fáj,feszít.Ja,és sokkal kisebb mint a jobb. Félek,hogy az ütés miatt megállt a fejlődésben..ez lehet? Kérlek segítsetek!
2008. júl. 15. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem amikor beütöttem a mellem a "mell növekedés" közben, azt tanácsolták, hogy maszírozzam, mert becsomósodhat, elrákosodhat. Napokig maszíroztam, hogyha csomó lenne benne azt elsimítsam. Szerintem menj el megint orvoshoz, mielőbb.
2008. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mielőtt halálra rémülnél...:

1. A nő melle fáj, feszül mikor növésben van, meg sokszor menstruáció közben is, ez természetes

2. a te korodban, meg még jó ideig növekedésben lesznek, ezért fájhat, szúrhat

3. nagyon sok nőnek nem egyforma a cicije, kamaszkorban meg szinte sosem, mert nem egyszerre nőnek, illetve nem azonos gyorsasággal

Ne félj, szerintem természetes, amit tapasztalsz. Ha mégis nyugtalan vagy, egy szakember véleménye biztosan segít. Menj orvoshoz, és ha valami gyanúsat talál, akkor úgy is elküld vizsgálatra (ami nem fáj egyáltalán).

2008. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtatást mindenkinek! =)
2008. júl. 16. 10:56
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!


Egy nőnek csak ritkán ugyanakora a 2 melle. Úgyhogy természetes, hogy az egyik kisebb.


A másik, hogy én is beütöttem, és fájt is sokáig, de elmúlt. Úgyhogy nyugi!

2010. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!