Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha a hüvelygombámat...

Normális, ha a hüvelygombámat Canesten Combival kezeltem és a kezelés után még mindig van folyásom?

Figyelt kérdés
1 hete jött elő. Viszketett és sok volt a folyásom, szeméremajkaim pedig vörösek voltak. Vettem rá Canesten Combit, a 3 kúp pedig nem volt belőle elég és így vettem még egy adagot. így már segített. Most már nem viszketek, semmilyen panaszt nem érzek, viszont még mindig van enyhe fehéres, kissé túrós folyásom. A kezelést 3 napja hagytam abba. Lehetséges, hogy még a kúp ürül ki belőlem? Még mindig? Mondom más panaszom nincs. A canesten után mondjuk használtam Génia 92 kúpot a hüvelyflórám egyensúlyának a helyreállítására, vagy esetleg amiatt lenne? Remélem tud valaki segíteni, aki hasonló panaszokat már átélt!
2008. júl. 16. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz! Az a biztos. Nehogy később nagyobb baj legyen.
2008. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia! Én is azt ajánlom hogy menj dokihoz mert lehet hogy nem gomba hanem baktérium okozza a folyást! ezt minél előbb ki kell kezelni mert ha halogatod rosszabb is lehet.Pl.: át terjedhet a petefészekre is ami már súlyos gyulladást okoz. általában a gomba okoz ilyen panaszokat. Ha segített a canesten de nem eléggé, akkor valami erősebbet fognak föl írni. szerintem nem a gyógyszer folyik hanem folyásod van mert a tabletta az kb.:2 nap és kiürül.nem hinném h a génia 92 lenne a hibás. ajánlom a dokit! ő megálapítja h mi a gond és fölírja azt a gyógyszert amire szükséged van és legalább meggyógyulsz. JAVULÁST ÉS SEMMI PÁNIK!
2008. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!