Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteérés alatti alhasi fájdalo...

Peteérés alatti alhasi fájdalom? Van másnak is?

Figyelt kérdés
Tegnap este semmi bajom nem volt, indultam volna el itthonról és egyszer csak egy borzasztóan erős szúró fájdalmat éreztem a bal alhasamban. A probléma ott kezdődött, hogy ez a nagyon erős szúrás nem akart múlni! Olyan volt mintha egy kést szúrtak volna a hasamba és ott is hagyták volna. Utána fekve és bizonyos ülő helyzetekben elmúlt, de amint megmozdultam nagyon fájt. Éreztem, hogy nem az étkezéssel függ össze, sokkal inkább petefészek vagy felfázás. Emellett fel voltam puffadva és sokat jártam pisilni is.Éjszaka nagy nehezen megtaláltam azt a poziciót amiben abszolút nem fájt. Most sem olyan vészes már, még kicsit érzem. A peteérésre gondoltam, hogy attól fájhat, most vagyok a 18. napban.. se hányingerem, se lázam nem volt. Volt már akinek középidőben hasonlóan fájt?

2014. jan. 11. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ez van. Másfél héttel rá meg szokott jönni.
2014. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!