Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A testápoló csak a bőrbe...

A testápoló csak a bőrbe ivódik és ott hasznosítja magát vagy bekerül a szervezet körforgásába, a vérbe is és ez nem tesz jót?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

sztem kizárt h vérbe kerüljön, ugyanis a bőr nagyon sok hámrétegből áll, és kötősz9övetből, meg izmokból, és zsírból, és azon a testápoló nemfog átjutni az életbe sohasem, így a véráramba sem fog bekerülni.

de még egy vmi, a testápoló nem hasznosítja magát, ezegy kamu. a testápolóban lévő anyagok idézik elő azt h a bőröd finom tapintású lesz, mert réteg képződik rajtuk. ha egy napig nemhasználod, ugyanolyan lesz a lábad/kezed/akármid, mint testápoló előtt volt.

2009. dec. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tegnap olvastam, hogy pl. a Nívea termékek mennyi káros anyagot tartalmaznak, ami a hormonháztartást is felboríthatja. Erről ennyit!
2009. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ötven éve a vegyi anyagok nem játszottak olyan fontos szerepet az emberek életében, mint napjainkban. Ma azonban a megnövekedett kozmetikum-használattal, a sokféle bőrünkre kent krémmel rengeteg különböző vegyi anyagot juttatunk szervezetünkbe, amelyek hatásaival a tudomány még nincs tisztában. Sok vegyi összetevőről pedig az újabb kutatások során kiderül, hogy mégsem olyan ártalmatlan, mint azt eddig hittük.

Nem én vagyok ennyire okos,én is olvastam.Ha többet szeretnél tudni,akkor nézd meg a " [link] " oldalon.

2009. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!