Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyfertőzés elterjedhet...

A hüvelyfertőzés elterjedhet úgyis, ha a pár orálisan elégíti ki a másikat?

Figyelt kérdés
Ezt jól körbefogalmaztam! Szóval voltam nődokinál és trichomonast állapított meg, kaptam rá Klion kúpot és tablettát is, a párom is. (Megjegyzem: Régóta jól működő monogám párkapcsolatban élünk, de sajnos ez minket sem került ki) És a kérdésem az lenne, hogy kb. 1 hete, amikor még nem tudtuk, hogy beteg(ek) vagyunk, orálisan kielégítettem a párom és azóta állandó felgyülemlett váladékot érzek a torkomban. (A páromnak még most sincsenek tünetei amúgy) Lehet, hogy a torkomat is megfertőzte vagy mástól alakulhatott ki? Ha igen mit tegyek, hova menjek vele? Kaptam Klion tablettát, ami baktériumölő, az nemcsak a hüvelyre vonatkozik, jó lehet rá? A dobozra nincs ráírva...A segítséget előre is köszönöm!
2008. júl. 18. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:
kellett volna mondani a dokinak hogy mi a helyzet a torkával! de szerintem használ! ha 3 napon belül nem vesz észre javulást menjen el a dokihoz megint.az biztosabb mint várni mert akkor súlyosabb is lehet!
2008. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!