Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánlanátok Miskolcon jó...

Ajánlanátok Miskolcon jó ifjúsági (gyermek) nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Van pár problémám, amivel orvoshoz szeretnék fordulni, de olyan doktort keresnék, aki megértő, nem nézi le a beteget, alapos, kedves és nem durva.

Van esetleg valaki, aki tud ilyet?

Legjobban annak örülnék, ha SZTK-s orvos lenne, vagy hasonló, mert nincs lehetőségem 10 ezreket orvosnál hagyni. Tehát a magánorvost hanyagolnám, ha lehetséges.


A Semmelweis-ben van Ifjúsági Nőgyógyászat. De ott kihez lenne érdemes menni? Egyáltalán van ott olyan orvos, aki ténylegesen, lelkiismerettel törődik a betegeivel?

Vagy esetleg valahol máshol Miskolcon?


A válaszokért előre is nagyon hálás vagyok!

Minden válaszadót ZÖLD PACSIVAL jutalmazom!



2014. febr. 7. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha gyermek orvost keresel, javaslom tedd fel a gyermekes kategiriaban, ott tobben tudhatjak.

Amugy ajanlom vrastyakot vagy fenesit. Nekik ha jol tudom, van sztk-s rendelese

2014. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gowentgone válasza:
Dr Sikó László mondjuk ő nem gyerek nőgyógyász, de nézz utána, hogy az sztkban, hogy rendel.
2014. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És ők minden pontnak megfelelnek, amit leírtam? Vannak tapasztalaitok velük kapcsolatban? Milyenek?

Előre is köszönöm, ment a zöld pacsi!

2014. febr. 13. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Koszi a zoldet :)

Vrastyak ilyen, Fenesi is rendes, de kicsit fura humora van, nemelyek nem ertik, ezert inkabb megsertodnek :)


Probalj meg V.Peterhez kerni egy idopontot, majd kerd el a telszamukat, s aznap telefonalj oda, ki rendel (neha elmennek szulni, vagy mas kerul at a beosztasbol) Igy talan erdemes 2 egymas koveto hetre is kerni, s ha az egyik bejott, a masikat lemondod, hogy masnak is legyen helye.(nem kell az idopontfoglalaskor megmagyaraznod nekik)


De amugy komolyan gondoltam, hogy a gyerek szekcioban rakd fel a kerdesed, mert ott vannak anyukak is, akik tudnak ifjusagi nogyogyaszt, s elmondhatjak a velemenyuket a gyermekukkel kapcsolatban, akik akar a te korodbeliek is lehetnek.

2014. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!