Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? (bovebben lent)

K. D. G. kérdése:

Mi lehet ez? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

Nos azt olvastam vhol,hogy a ket petefeszek felvaltva menstrual. Es igy megy a menstruaciom:

1. Tok piros ver

2. Barna trutyi

3. Tok piros ver

4. Barna trutyi


Lehet,hogy baj van azzal a petefeszkemmel ami minden paros alkalommal jon? Most van a 4.es egy bogyocska is volt a beteten. Szoval mitol van ez??



2014. febr. 26. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
a menstruáció a méh nyálka falának a leválása, nem függ össze azzal, hogy épp melyik petefészekben érik meg a pete. de tény normál esetben felváltva érnek be :) mióta menstruálsz? amúgy a "barna trutyi" is menstruáció, csak kevesebb vér jön és a hüvely savas hatására bebarnul...
2014. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Majdnem 13 vagyok. Es oktoberben kezdtem,de a masodik kimaradt. Es az nem fura hogy csak minden masodik ilyen?
2014. febr. 26. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
ha még csak most kezdtél menstruálni akkor teljesen normális... még az is normális lenne, ha több hónap teljesen kimaradna... 16-17 éves korodra kell teljesen normálisan beállnia, akkor kell elmenni orvoshoz ha valami gond van.. addig ez teljesen rendben van ne izgulj :)
2014. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a kimaradas normalis nekem a szinevel es a bigyoval van bajom. Meg,hogy furi,hogy csak minden 2.alkalom ilyen
2014. febr. 26. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
hogy mi az oka pontosan biológiailag azt sajnos nem tudom megmondani neked, de az biztos, hogy ennyi idősen semmi gond nincs ezzel, szóval nem kell izgulnod emiatt... lehet nem vastagszik meg annyira a méh nyálkahártyája 1 hónap alatt, ezért nem vérzel annyira... nem tudom.. de lehet hülyeséget írtam :)
2014. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!