Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy akárhogyan...

Miért van az, hogy akárhogyan ülök a wc-n, a vizeletem a jobb oldalra irányul?

Figyelt kérdés
Nem győzöm törölgetni a lábam, mert a nadrágom is vizeletes lesz, ha felhúzom. Jó pár hónapja vettem észre.
2009. dec. 12. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ez éérdekes....:S

dehát ha ráülsz rendesen hogy lesz olyan a nadrágod?? Ezt nem értem. Amúgy lány vagy??

2009. dec. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Én inkább egy urológust kérdeznék erről
2009. dec. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem a nadrágom lesz olyan! Jobb oldalra irányul a vizeletem, és a jobb combom legfelső része lesz olyan. Attól meg a nadrágom, ha felhúzom. Ezért kell nekem törölgetni ott is. Idegesítő.
2009. dec. 13. 14:04
 4/15 A kérdező kommentje:
Vagyis a seggem partja lesz olyan. :S
2009. dec. 14. 15:30
 5/15 anonim ***** válasza:

Öööö ilyen nekem is szokott lenni... De fogalmam sincs mitől. Akkor a legrosszabb, mikor olyan budiba megyek amit többen használnak (pl. áruházakba), és olyankor nem ülök rá az ülőkére, csak fölötte behajlított térdekkel vagyok. Na, olyankor a legkínosabb.

Ha valaki tudja ez mitől van, akkor help. =S

2009. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akárhogyan ülök rá a wc-re, jobbra tart a vizelet. :) Ha nyitott lábakkal, ha egyenesen, puposan, zárt lábakkal, ezeket kombinálva. Ha feljebb, ha lejjebb...stb. Ma sikerült egyenesen vizelni. Kipróbáltam azt a testtartást mégegyszer, de akkor már megint oldalra folyt.
2009. dec. 14. 17:06
 7/15 anonim ***** válasza:

nekem ugyanez van kb. 1 éve. írtam a neten egy urológusnak, aki azt válaszolta, hogy nézessem meg, mert lehet, hogy húgycsődeformitás.

hát, nem nézettem meg, de tényleg kínos, ha lepisili magát az ember...

2009. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
esetleg próbálj sövényteleníteni odalent, lehet, hogy attól húz oldalra.
2009. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat/tanácsokat! Holnap teljesen kopaszra nyírom a lábam közét! :) Remélem nem az utolsó előttinek van igaza. :S
2009. dec. 14. 20:27
 10/15 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vok.

Én szőrtelenítem magam, mégis ez a helyzet.

2009. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!