Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ket napja eleg sok menyisegu...

Ket napja eleg sok menyisegu a folyasom olyan feher sarga szinu es nagyon kelemetlen szaga van mi lehet ez valami fertozes kezdete?

Figyelt kérdés
Ez a folyas elege kelemtlen nem nagyon menenk orvoshoz menni
2008. júl. 22. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg kellemetlen dolog van, amit muszáj megtennünk. Muszáj lesz orvoshoz menned, sőt, ha elkezdted a nemi életed, évente rákszűrésre is muszáj menned. Ezek mind a saját egészséged érdekében történnek. Nem te leszel az első, aki ilyesmivel odamegy, és nem is az utolsó. Ne izgulj, az orvos nap mint nap ezzel foglalkozik.
2008. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet valami fertőzés, vagy gyulladás. Csak az orvos tud biztosat mondani. Szerintem menj el, ha már tudod mi ez és kezeled, akkor megnyugszol. De így ne kezelgessd magad mindenfélével.
2008. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem gomba

Menj az orvoshoz.

2008. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen menj el orvoshoz! Ez biztos valami fertőzés lesz, de csak a doki mond majd biztosat. Szerintem érdeklődj ismerőseidnél doki után, lehet tudnak ajánlani.
2008. júl. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
19 eves vagyok es mar 3szor volt gombas fertozesem voltam nogyogyasznal felirt gynozol kupot es diana35 tabletat de megis vissza jot most mit csinaljak
2008. júl. 22. 18:39
 6/8 A kérdező kommentje:
menjek megint vissza???vagy esetleg probaljak a patikam valami mas fele kupot venni vagy haszanaljam a canest??
2008. júl. 22. 18:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza, csak orvos által felírt, mondott szereket használj. Egyébként vannak emberek akik hajlamosabbak a nőgyógyászati bajokra, úgy néz ki te közéjük tartozol. Esetleg körbenézhetsz másik orvos után is, ha ezzel nem vagy elégedett.
2008. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem is menj el mindenképpen orvoshoz! nekem pont 3 hete jött elő, majdnem hasonló problémákkal, mint neked! Én sem akartam buta módon elmenni az orvoshoz, hisz ki szereti, ha "nyúlkálnak" benne?! Én is azt hittem, hogy gombás fertőzés, és vettem a patikában Canesten Combit, azzal kezelgettem magam, amikor is valamelyest enyhült, de még mindig volt folyásom...2 hét után elmentem múlt héten az orvoshoz, aki azt mondta, hogy baktériumos fertőzésem van, szóval csak össze-vissza kezelgettem magam, ahelyett, hogy egyből a dokihoz mentem volna! így 2 hétig a kezelés alatt, nem szeretkezhettem a párommal, és még vagy 1 hétig még nem tudok, mert buta voltam és nem mentem orvoshoz egyből! kaptam rá kúpot és anitbiotikumot és most már sokkal, de sokkal jobban vagyok! Sőt! Hidd el, hogy jobb elmenni az orvoshoz, ő nap, mint nap ilyenekkel foglalkozik, viszont lehet, hogy a párod is fog kapni valamilyen gyógyszert, az enyém is kapott, mert a pasik általában tünetmentesek, de ők is elkaphatták és csak visszaadják neked! És az egy ördögi kör! Valószínűleg ezért jöhetett neked újra, meg újra vissza!

Szóval: irány a doki! És jobbulást és kitartást!:-)

2008. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!