Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek az normális ha...

Szerintetek az normális ha túlzottan szőrösödök? Mit tanácsoltok mivel érdemes leszőrteleníteni? A végleges szőrtelenítésről mi a véleményetek, hatékony vaagy nem érdemes vele foglalkozni? 14/L

Figyelt kérdés
láb,hónalj,nemi szervek,has, bajusz tájékon jelentkeznek a szőrök lány létemre
2014. márc. 23. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Típus függő. Férfiak közt is vannak olyanok, akik szinte szőrtelenek, míg mások le sem tagadhatják a majom őseiket. Igen, biztos jönnek majd a hormonzavaros válaszok. Ha nagyon aggaszt, említsd ezt meg a háziorvosodnak és ő kivizsgál. De szerintem ez természetes. Én is kicsit szőrösebb vagyok az átlagnál, de a bőröm is sötétebb. Ez van.
2014. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Mindenképpen háziorvos. Semmit se jelent, hogy más is szőrös. Vagy azt írja. Mit veszítesz vele?
2014. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy kivizsgálást érdemes tenni, mert valóban hormonális vagy szervi oka is lehet (pl. PCOS), de szép számmal vannak olyanok, akiknél ez egyszerűen genetika. Pl. én is olyan vagyok. A lábam olyan szőrös, hogy simán elmenne férfilábnak :( (ha nem vigyáznék rá)


A végleges szőrtelenítés (IPL, lézer...) nem végleges, hanem tartós (pár évig tart), és ha megengedheted magadnak, csináld. Fontos, hogy tudd, hogy sok a kókler, csak olyannál lesz tényleg hatásos, akinél fáj is (erős csípő érzés!). Tényleg működik, erős sötét szőrűeknél legalábbis, ez személyes tapasztalat.

2014. márc. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót endokrinológiára. Csak így lehet biztosat tudni.
2014. márc. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És mennyibe kerül ez a végleges szőrtelenítés, és hol lehet megcsináltatni?
2014. márc. 24. 18:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Drága. Testtájtól függő, hogy mennyibe kerül. És kb 5000 helyen meg lehet csináltatni (IPL szőrtelenítésre vagy lézeres szőrtelenítésre keress), a bónuszos oldalakon sokszor szokott kedvezmény is lenni rá .
2014. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A bajusz végleges szőrtelenítése kb. mennyibe kerül? És ezt egy 14 évesnek elvégzik vagy szülői beleegyezés kell hozzá?
2014. márc. 24. 19:17
 8/8 anonim válasza:
Több alkalommal számolj és közben csak borotválhatod. Ez bajusznál elég szívás.
2014. aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!