Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4napja késik a mensesem, és...

4napja késik a mensesem, és tegnap barnás folyás jelentkezett és még mindig tart. Mi az oka?!

Figyelt kérdés
E hónapban hüvelygombám volt még mensesem után kéne alkalmaznom 3napon át a Canesten tabit...állandóan felvagoyk fázva nagyon csíp,és náthás vagyok 3 hete.görcsöl a petefészkem naponta többször.és a barátommal aggódunk hogy valami pocaklakó van a dologba...a választ előre is köszönöm!
2008. júl. 24. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem csinálsz tesztet? Utána megnyugodnál... vagy nem... de legalább nem kéne találgatnod
2008. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
biztos vagy benne, hogy hüvelygombád volt? voltál nőgyógyásznál, vagy pontos diagnózis nélkül elkezdted magad kezelni? ki kéne rendesen kúráltatnod magad egy doki segítségével. szerintem vmi jó kis makacs fertőzésed van, amit látnia kéne egy orvosnak.
2008. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy érdemes lenne másik nőgyógyászt felkeresned, nekem is a harmadik derítette ki, hogy chlamydiás voltam, van egy pici cisztám, és az 1ik petefészkem nem igazán müxik. ami nem gyerekjáték.
2008. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Cisztám már volt azt kikezeltettük nőgyógyásszal,amúgy igen voltam orvosnál nem nőgyógyásznál őőő vett labor mintát és felírta a Canesten kérmet meg a hüvelykúpot..


akkor tuti nem baba?hanem valami gyulladás még mindig?:S

2008. júl. 25. 08:48
 5/8 A kérdező kommentje:
nem voltál terhes?mert egy oldalon azt írták hogy terhesség elején jön ki!?előre is köszi
2008. júl. 25. 12:58
 6/8 anonim ***** válasza:

nem, nem vtam terhes :)

de azért egy tesztet csinálj meg, ha még nem tetted volna, max egy ezres, tudod. annyit megér h nyugodtan aludj egy ideig. de hosszú távon ne nyugodj meg, ki kell deríteni mitől van bajod. lehet h nem is gombád van/volt hanem vmi bakteriális (pl chlamydia, szal arra antibiotikumot kaptam a párommal együtt).

2008. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A chlamydia teljesen független a terhességtől, szinte láthatatlan nemibetegség. Ha nem kezelik, nőknél meddőséget okoz. És mivel alig van tünete, a fertőzöttség elég magas, asszem 3ból 1 ember beteg.
2008. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok hát a mi gondunk megoldódott a 40.napra megjött a menzi,de kiderűlt hogy nem hüvely gomba volt,hanem stafilococcus baktérium,de nem tudjuk még mindig hogy miért nem jött meg,bár elkezdte a barim nyomkodni játékbóla hasamat és rá 5percre megjött de az is lehet hogy a varázsbugyim tette!!! XD :D
2008. júl. 30. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!