Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Műtétem lesz pont a menzeszemm...

Műtétem lesz pont a menzeszemmel egy időben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azthiszem akkor fog megjönni amikor alkarműtétem lesz.Szóljak róla a sebésznek,hogy megjött,vagy az úgysem számít?
2008. júl. 24. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azért jobb ha szólsz,denem hinném, hogy indokolt lenne alkarműtéthez,esetleg az miatt lehet fontos,hogy könnyebb lázasodni, és akkor bizony nem lehet műteni.

Azért nem hiszem hogy gondot fog okozni.

2008. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szólj, volt a tvbe hogy egy műtétet abba kellett hagyni mert a nő közben elkezdett menstruálni....Bár ez talán zsírleszívás volt.:D De ha tajékoztatod, legalább baj nemlehet belőle.
2008. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engm már kétszer műtöttek sajnos...anyukámnak azt mondta a doki (akkor mé elég fiatalka voltam), hogy valószínűleg a műtét után meg fog jönni életemben először. A másodiknál már nekem mondta, hogy készüljek rá. A műtétek nem nőgyógyászati jellegűek voltak. Szerintem van valami összefüggés a műtétek és a menzi között. De azért kérdezz rá.
2008. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szólnod kell róla mindenképp, ne úgy járj mint én. Én már befeküdtem a kórházba, szívkatéterezésem lett volna. Utolsó pillanatban mondtam, hogy menstruálok, nem-e probléma. Nem csinálták meg a katéterezést, mehettem haza... és mikor elmúlt, azután feküdtem be ismét. Úgyhogy te időben szólj!
2008. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)Amúgy azis elég,ha csak 1 nővérnek szólok róla,mert hát a sebész az férfi én meg még csak 13 éves vagyok és (eléggé félős) erről fiúkkal még sosem beszéltem.
2008. júl. 26. 18:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is elég, ő majd megmondja az orvosnak.
2008. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!