Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelygombának mik az...

A hüvelygombának mik az előjelei? Mivel lehetne kezelni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Viszketés, fehér-sárga túrószerű bőséges folyás, nyálkahártyák égő, fájó érzése.

A legjobb orvoshoz menni, mert az erre használatos készítmények vényköteles gyógyszerek.

2008. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszhoz annyit hozzátennék, hogy vannak nem vényköteles készítmények is, enyhébb esetekben azt is ki lehet próbálni, vagy ha nem tud az ember lánya azonnal nőgyógyászhoz rohanni (mondjuk várni kell az időpontra). Ilyenek például a Canesten készítmények, ebben van kombinált változat is, de a legjobb, ha rákérdezel a gyógyszertárban, hogy milyen lehetőségek vannak.
2008. júl. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
A recept nélkül kapható készítmények valóban csak enyhébb fertőzés esetén segítenek. Ha még nem volt hasonló betegséged és nem tudod biztosan, hogy mi a bajod, jobb, ha orvos néz meg, mert más kórokozó is okozhat hüvelyfertőzést.
2008. júl. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi! az orvosi vizsgálat mit tartalmaz ? nagyon kellemetlen lesz ? :S
2008. júl. 25. 16:31
 5/6 anonim válasza:

nem az előző vagyok de én is voltam ilyen helyzetben sőt szerintem minden nő és semmi pánik behivank vagy bemész megkérdezik mi a panasz elmondod és ha régóta van vagy már nem vagy szűz vagy a mensijeid késnek meg ienek meg vizsgál.

De nem kell félni tőle nekem mindneki aszt mondta hogy a citologiai vizsgálat fáj ...asztán sehol semmi nem is éreztem csak elöször voltam vizsgálaton maga tudat volt szar ennyi de ha nincs nagy baj ha nem rég óta van akkor vegyél gyógyszertárit de ha már több hónap vagy hete akkor gyorsan menj el mert mint tudom késöbb nem lehet babád ha elerjed szia és jó gyógyulgatást

2008. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!!!
2008. szept. 10. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!