Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 vagyok és még nem jött meg...

15 vagyok és még nem jött meg az első mensim. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Voltam már nőgyógyásznál és azt mondta minden rendben, szerinte a nyáron meg lesz.

Még nem jött meg és félek hogy talán amiatt mert nem eszem zöldséget és gyümölcsöket. Lehet hogy ezzel van összefüggésben?

Ha nem akkor milyen más okai lehetnek? Van olyan valakinek hogy soha nem jön meg?


2008. júl. 24. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz, nyugi. Megfog jönni. :) Aggódni ráérsz ha 18-19-20 éves korodra sem jön meg. Addig meg örüljél. Amúgy én sem eszem ilyen zöldeket, mégis 13 éves korom óta megvan..:D
2008. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megfog jonni, nincs miert aggodj, meg ha a nogyogyasz is azt mondta akkor nyugodt lehetsz.
2008. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs valószínűleg, főleg ha a doki is ezt mondta. Nem tesz jót a zöldmentesség, de nem is okoz túl nagy zűröket ilyen téren. A másik kérdésedre a válaszom: van. Vannak nők akiknek szervi rendellenesség, egyéb miatt sosem jön meg, de szerintem arra a doki rájött volna ha közéjük tartozol.
2008. júl. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha voltál nőgyógyásznál, és nincsen semmi baj, akkor nem kell aggódnod, egyszerűen későn érő tipus vagy. Akármelyik nap megjöhet. A gyümölcsök - zöldségek nem befolyásolják, bár állitólag az ananász jó hatással van a női hormonokra.
2008. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne idegeskedj mert az is csak késlelteti!Egyéntől függ, hogy kinek mikor jön meg. 15 évesen még nem vagy lekésve.
2008. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Egyik barátnőmnek 16 évesen jött meg, az anyukájának is későn jött meg! Lehet, hogy anyukádnak is később jött meg! Amúgy azt állítják, hogy ha elkezd nőni a hónalj szőrzeted, azután fog megjönni.
2008. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Anyukámnak már 13 éves korában megvolt.
2008. júl. 27. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!