Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sajnos csak két Canesten...

Sajnos csak két Canesten hüvelytablettát tudtam feltenni mert a harmadik napra megjött a mensesem. Maradt még 1. Ha elmúlik a mensim, akkor a maradék 1 tablettát feltegyem-e?

Figyelt kérdés
A tüneteim még enyhék voltak mikor elkezdtem magam és a párom kezelni. És most tünetmentesnek érzem magam. Mit tegyek? Légyszi aki tud segítsen!! Köszi!
2008. júl. 25. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam így. Ráadásul nem a Canestennel, hanem egy erősebb, orvos által javasolt, direkt hüvelygombára való kúppal. A Gomba nem múlt el, a menses után én is tünetmentes voltam, aztán még ugyanabban a hónapban újre jelentkezett.

Talán még időben kezelted, bár elég kevésnek tűnik a 2 kúp.

Mindegy, majdcsak kiderül, legyen szerencséd4 Ha netán kiújulna(vagy mondhatni el sem múlt) akkor menj el nődokihoz, aki a Canesten helyett erősebbet ír fel!

2008. júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! A nődoki elmehet a fenébe. Kb. 3 hónapja kezelt hüvelygombával elég erősek voltak akkor a tüneteim. Sajnos mivel először volt nem tudtam h mi az és nem mentem vele időben dokihoz, csak mikor már nagyon viszketett, és fájt amikor a párommal eggyütt voltunk. Addig felsem figyeltem az erősebb folyásra. A doki kezelése addig hatott amíg tartott. Csupán 4szer mentem vissza hozzá, de hiába. Utánna kezdődött előről. Kikezeltem magam Probiosannal. De most elkezdtem fogamzásgátlót szedni és megint kezdett kijönni, de most már tudtam mire kell figyelni és az első enyhe tüneteknél kezeltem magam.
2008. júl. 25. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne aggódj! Várd meg, hogy jelentkezik e újra. Mert majd ha azt az 1-et felhasználod egyedül még kevesebbet és mint az a 2. Nyugi. A Krémet szerintem ....azt akartam irni, hogy használhatnád, csak ha meg van akkor hogy. Én is használtam. de nekem ahogy tudott el is múlt az egész. Várj egy kicsit. Ha megint jelentkezik, akkor dokihoz menj. Mert ujra venni és mind a 3-at felhasználni nembiztos hogy jó, rövid idő alatt 5-őt felhasználni. De a párod a krémet használja nyugodtan.
2008. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!