Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 19 éves lány vagyok, pár...

19 éves lány vagyok, pár napja viszket a nemi szervem, de csak akkor ha kitörlöm wc-zés után. Hüvelyfertőzésem lenne?

Figyelt kérdés

De attól még tudok ülni, és addig nem viszket amíg nem érek hozzá. De nem rendellenesen piros és nem duzzadt körülötte.

nem nagyon félek a nőgyógyásztól, ilyenkor kell neki fizetni? ő fog kérni, vagy én adjak annyit amennyit szánok? Magánrendelőbe mennék. köszönöm a válaszokat!


2008. júl. 25. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. a nőgyógyásztól nem kell félni, neki ez munka.

2. ha nem jó a rendes "sztk", sajnos a magánrendelésen fizetni kell, de ezt előre le lehet tisztázni, szégyenérzet nélkül, mivel a maszekoknak van árlistájuk. Teljesen evidens módon.

3. kérj meg egy bizalmasabb barátnőt, hogy ajánljon egy jó nőgyógyászt, ha az egy önkormányzati rendelőben van "sztk", akkor nem kell fizetned és el sem várják, csak legyen érvényes TAJ kártyád.

4. A tüneteid alapján én egy egyszerű kis fertőzésre gondolok. Ezt gyógyszerrel ki lehet kezelni. Még ha gombafertőzés, akkor is.

2008. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2008. júl. 25. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!