Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőmnek fehér darabos...

A barátnőmnek fehér darabos folyása van, ami néha megszűnik. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódunk.
2008. júl. 26. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, h nem természetes. Illetve, inkább valószínű.

Lehet gombás fertőzés, az általában viszket.

Lehet bakteriális meg ilyen-olyan, ki tudja. A nőgyógyász biztosabbat tud mondani vszinüleg, ne féljetek elmenni!!

2008. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. Gombás fertőzés volt.
2008. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gomba lehet,nekem is volt,de nekem nem volt más tünetem (például nem viszkedett),csak "túrószerü"folyásom volt.Menjetek el nőgyógyászhoz ő tud csak biztosat mondani.
2008. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mielőbb menjen el nőgyógyászhoz, nekem is ez volt, 3 hónapig hagytam, mert inkább csak menszi előtt jött ki, viszont utána durvább lett, elviselhetetlenül égett, viszketett... Elmentem nődokihoz, az meg leis cseszett, hogy elég nagy marhaság volt ennyi ideig kezeletlenül hagyni, mert annál nehezebb kikúrálni... Viszont majd téged is kezelni kell, mert e fertőzést bizony te is elkaptad, csak tünetmentesen!
2008. júl. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!