Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandóan visszatérő hüvelygom...

Állandóan visszatérő hüvelygomba ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 évben többször is kiújult a hüvelygombám/fertőzésem, katam rá: Pimafucort, Pimafucin, Dermyc, Klion, Mikogal, Canesten, Genia92, most Betadinet próbálom ki.

Mit lehetne tenni h legalább pár hónapig rendben legyen minden? Magánorvosok sem tudtak eddig tartósan kezelni. Hallottam vmi oltásról, amitől elmúlik a gomba.


Mit csinálhatnék, hogy ne jöjjön mindig ki a folyás? (túrós, van h elég bő sárgás, fehér)


2008. júl. 26. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Használsz intim szappant? Idegen wc-n használj mindig papírülőkét? Otthon fertőtlenítsd gyakran, mint hetente. Canesten combi sem használt?

Szerintem a Betadine sz..rt sem ér.

Úgy tűnik érzékeny vagy a fertőzésre. Ezért írtam a fenti óvintézkedéseket.

2008. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

idegen wcre nem ülök rá, hanem feléguggolok.

Intimmosakodót használtam egy időben, de nőgyógyász azt mondta h nincs rá szükség. :S

Canesten kombit használtam, attól elmúlt a viszketés és a túrós folyás, most meg jött a bővebb folyás, ami olyan h hirtelen megindul, és kijön egy csomóban...

2008. júl. 26. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A gomba sajnos nagyon makacs tud lenni, de azért segíthetsz te is irtani:


-Vannak ilyen tejsavas hüvelyöblítők, csodákra képesek, és minden gyógyszertárban beszerezhetőek.


- Ha ilyen komoly a helyzet, megpróbálkozhatnál egy szénhidrátszegény diétával, ugyanis a sok cukor (keményítő stb.) lenyomja kicsit az immunrendszert és valamiért segíti a gombák növekedését.


Azon kívül biztos, hogy gombás fertőzésed van? Mit tenyésztettek ki az orvosok? (Feltételezem vettek mintát tenyésztésre.) Nincs véletlenül a háttérben valami más, ami vagy segíti a gombát, vagy összetévesztik vele? Öregebb orvosok a Chlamydiafertőzést van hogy gombának nézik és azt csak célzott vizsgálatokkal mutatják ki.

2008. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
pl. szedsz fogamzasgatlot? Sokan vannak akiknek a szervezete igy reagal. pl. az enyem is, ugyhogy nem tudok szedni tablettat. Errol volt mar egy csomoszor szo, keresd vissza!
2008. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Ugyanezzel küzködtem évekig. Semmi, de semmi nem használt tényleg. 3 Canesten kúra meg diéta sem.

Végre most májusban a kezembe került egy olyan gyógynövény-gyümölcs a Tahitian Noni- morinda citrifolia- aminek a levét meg lehet inni és teljesen visszaállította a testem természetes egyensúlyát. 3 napig előjött ez a folyás dolog erősebben mint valaha és utána helyileg ecsetelve a gyógynövény levével és közben ittam ezt a gyümölcslevet, elmúlt. Azóta sokkal- sokkal jobb, mint valaha. :)

2008. júl. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 évig szenvedtem, bármit írtak fel mindig visszajött, és nem tudom mitől múlt el, mert egyszer mindent kipróbáltam amit hallottam:D

-tampont lecseréltem intimtölcsérre

-kamillateás, cickafarkfüves ülőfürdőben 20 percig, 3 nap egymás után

-grapefruitmagcseppet ittam

-colpo-cleaner-rel irrigáltam

-lúgosítani kezdtem (supergreens)

-heti egyszer teafa illóolajos vízben fürdök


1 éve semmi bajom:)

2011. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!