Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesten keresek női nőgyógy...

Budapesten keresek női nőgyógyászt lehet magánrendelő is! (elérhetőség és ár érdekelne) valamint az, hogy vérvételt magánrendelőben hol csinálnak?

Figyelt kérdés

És az mennyi idő? Akkor is kétszer kell menni?

Ha lehet olyan nőgyógyász érdekelne ahol nem 3hét a várakozási idő. dr. Koós-Hutás Piroskához jár vaalki? Mennyibe kerülnek a vizsgálatok? Ha problémát találnak, vagy műteni kell az mennyire drága magánrendelő esetén?


2008. júl. 26. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Én voltam nála. Több mint 3 hétre telve volt minden napon minden időpont. Amikor odamentem a megbeszélt időben 3(!!!) órát vártam.

Az első vizsgálat 14 000 Ft volt. Tartalmazott egy rákszűrést, egy ultrahangos vizsgálatot, egy mellvizsgálatot (kézzel). A rákszűrés eredményét hetekig nem kaptam meg mert nem volt elérhető.

Az ultrahangvizsgálatról kapott kép alapján a diagnózisát erősen felülbírálta egy másik orvos, azzal, hogy elavult módszer ilyen esetben küretet csinálni.

Szóval... nekem nem jött be.

2008. júl. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jesszusom..Az nem lenne baj, h aznap várnom kellene.. de h olyan sok idő mire egyáltalán kapnák időpontot..Jah és hát akkor például ezért sincsenek árai a honlapján... :S 4ezer még Bp-hez képest is sok, nem??
2008. júl. 27. 10:39
 3/4 A kérdező kommentje:
14ezer..
2008. júl. 27. 10:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak az első vizsgálat ennyi. A többi 7000 mint máshol (a legtöbb helyen). De az első vizsgálat sem tűnt hosszabbnak mint általában. Nagyon sietett mert csúszásban volt. De nem műtét miatt, csak így alakult. De nekem úgy tűnt ez rendszeres. Az én időm viszont drága. Szeretem, hogy ha időpontra megyek az max 20 perc várakozást jelent.
2008. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!