Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Attól lehet bajom mondjuk...

Attól lehet bajom mondjuk hogyha egyik este felrakok egy tampont, szinte már semmi sem jön, csak a biztonság kedvéért, és másnap este veszem ki? Ez okozhat bajt?

Figyelt kérdés
2008. júl. 27. 00:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön semmi, akkor is kell cserélni, persze nem olyan gyakran, de 24 óra az túl sok. Nem garantált, h bajod lesz,(fertőzés), de lehet.
2008. júl. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nekem amikor elmúlik, mindig van ott valami 3 napig, mert voltmár, hogy baleset volt:S Inkább reggel vedd ki és cseréld le. 24 órát semmiképp se hagyd bennt.
2008. júl. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet bajod, egy nőgyógyász mondta hogy a tamponnak ugynevezett szívó hatása van, és ha nincs vér amit felszívjon akkor méhszájsebet okozhat, ez akkor van ha rendszeresen használják olyankor amikor már alig jön valami. Én inkább azt javasolnám, hogy tegyél be egy tisztasági betétet vagy egy kisebb eü betétet, de azt se hagyd bent 24 óráig, mert nem egészséges.
2008. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként is a tampont 6-8 óránként cserélni kell. Ha kevés folyásod van akkor inkább használj tisztasági betétet. S egyénként is azt javasolják, hogy még akkor is ha tamponhasználó vagy éjszakára ne használd, mert egészségtelen. Szóval betét.
2008. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!!!
2008. júl. 27. 12:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt a tampont valóban csak 6-8 órán át lehet a hüvelyben hagyni. Egy dolgot tegyél meg. A tampon dobozában van egy papír, leírás. Van benne egy olyan rész, legalábbis az OB dobozában, ahol leír egy betegséget, jó lenne ha elolvasnád! Nagyon hasznos. Üdv., és vigyázz magadra.
2008. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tudom, toxikus sokk szindróma...egyszer a wc-n olvastam pont a papírt és kiájultam a wc-ből,mert beképzeltem magamnak azt a betegséget...
2008. júl. 27. 13:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok az utolsó hozzászóló. Azért ne ijedj meg. :D Csak tarts be a használai útmutatót, ami szintén mellékelve van, és figyelj jobban magadra, hosszú távon nem éri meg linkeskedni.
2008. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
okés,nem ijedek meg...:D akkor inkább szedjem ki,még ha tök száraz is 6óra múlva?
2008. júl. 27. 13:43
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van, és inkább ilyenkor használj tisztasági betétet. Tök felesleges minden kis folyáshoz, barnázáshoz tampont használni.
2008. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!