Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 eves vagyok es december...

13 eves vagyok es december ota menstrualok. Idáig nagyjából rendben volt, egyszer jött meg 11 nappal hamarabb, de ezen kivül semmi. Többi lent (? )

Figyelt kérdés
Most szombaton kellett volna megjöjjön, de vasárnap délután egy nagyon kicsi vérzés volt csak. Hétfő délutánig semmi se folyt, de aztán megint egy kicsi. Utána megint nem, majd kedden egy kicsit újra igen. Mára kicsit felerősödött, de még mindig nem eléggé. Mi lehet az oka? Elmenjek nőgyógyászhoz? A szaggatott menstruáció súlyos bajnak néz ki? Ugye semmi köze ahhoz, hogy múlt szerdán eltörtem a karom?

2014. ápr. 30. 16:04
 1/5 anonim válasza:
Ilyen korban még nem áll be rendesen a menstruáció közötti idő. Van amikor sokkal később van amikor hamarabb "jön meg". Ahogy öregedsz úgy kezd rendszeresedni. Ahogy a közte eltelt időtartam úgy a mennyisége is változó. Ez természetes. Egyáltalán nem kell nőgyógyászhoz fordulni ilyennel. Igen semmi köze ahhoz hogy eltörted a kezedet. De előbb inkább anyukádhoz fordulj tanácsért.
2014. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már szóltam anyunak, de ő annyira félt engem, hogy tulajdonképpen ő ijeszt meg engem :) Azt tudom, hogy ebben a korban még nem rendszeres, de megijedtem, mert a barátnőim közül senkinek nem volt ilyen szaggatott menstruációja. De most már megnyugodtam, köszi a választ :)
2014. máj. 2. 19:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk én igazából attól ijedtem meg, hogy hétfőn menstruáltam, aztán kedden nem, majd szerdán megint igen :) Kb. így volt, de gondolom a válaszodból ítélve, hogy ez nem baj.
2014. máj. 2. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 3 éve, hogy stabilizálódott, és egészséges vagyok (ha minden igaz :-P) Sőt, amikor stabilizálódik, akkor is előfordulhat, hogy valami bibi jön be a rendszerbe, amit kivált pl. a stressz, vagy a rendszertelen (esetleg túl kevés) alvás. Volt ilyen tapasztalatom. Hirtelen fogyás is ugyanígy, stb. :-) 22L
2014. máj. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön beállt (1)
2014. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!