Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami módszert a menzesz...

Van valami módszert a menzesz előrehozására, vérmennyiség csökkentésére vagy a napok számának csökkentésére?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vasárnap találkám van egy fiúval, szexelni is szeretnénk, de csak most jöttem rá, hogy nekem pont most várhatóm a menzeszem... valamiért egy héttel későbbre emlékeztem. Volt már olyan pasim, aki ilyenkor is szívesen lefeküdt velem, de őt még ennyire nem ismerem, ez lenne az első alkalmunk.


A menzeszeim van, hogy csak 3-4 napig tartanak, az utolsó napokban sokkal enyhébben. Ha rá tudnék erre egy kicsit gyorsítani vagy valahogy csökkenteni a vérzést, az nagyon sokat segítene. Ugyanis nemcsak a vele való találkozásom miatt, de a 2000m-t is jövőhéten futjuk tesiből, és talán ezen múlik a jegyem. Én meg ilyenkor még annyira sem tudok futni, mint amúgy... kérlek segítsetek, teljesen kétségbe vagyok esve! :(



2014. máj. 9. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmiféle módszer...
2014. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ha lenne erre valóban hatásos módszer akkor nem lenne ekkora szívás ez az egész havi dolog. De szívás, úgyhogy ez van.
2014. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A menstruációt semmivel nem lehet befolyásolni ilyen téren, amiről te beszélsz!

A megvonásos vérzést (ami fogamzásgátló szedése mellett van), azt lehet tolni vagy előrehozni, de a rendes menstruációt nem.

Amúgy meg majd lesz máskor szex.

2014. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld kéz mindhármótoknak.


Esetleg még azt szeretném megkérdezni, hogy barátnőm most mondta, hogy hallotta: a citromlé, forró fürdő, megerőltető tornák befolyásolhatják ezt. Akkor tulajdonképpen ez sem igaz?

2014. máj. 9. 20:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, ha így lenne, akkor minden nő befolyásolná, és 5 perc lenne az egész menstruáció.
2014. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gimis koomban sokszor késleltettem pár napot úgy, hogy hideg vízben áztattam a lábamat és sok citromlevet ittam, lehet, hogy csak véletlen egybeesésvolt, mert még eleve nem volt rendszeres, de bejött. Vagy lebis rövidítette, ha akkor cdináltam, amkor már megvolt.
2014. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsó


Én is pont ezeknek nézegettem utána az előbb, de azt írják, személyfüggő, hogy bejön-e. Nekem sem teljesen rendszeres, szokott 2-3 nap eltérés lenni néha, de ha meg

fog jönni azt előtte lévő napon már tudom, mert az alhasam egy semmivel össze nem keverhető érzés kíséretében fájni kezd. És most ez van :(

2014. máj. 9. 22:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Menstruáció alatt nem szabad szexelni. Ha mozogsz, akkor hamarabb "lemegy", nekem legalábbis. Ugyanolyan hosszú, csak később már kevesebb jön, mintha nem mozgok.
2014. máj. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

Bírom az ilyen kérdéseket, dugni van eszed, de a tested működéséről fingod nincs.

Röviden: nem, nincs ilyen csodamódszer. A forró fürdő alhasi vérbőséget okoz és a görcsöket enyhíti legfeljebb, a citrom meg akkor lesz vérzéscsökkentő, feldugod magadnak. Az aktív mozgással meg szintén a görcsök enyhülnek legfeljebbb, de NEM a vérzést csökkenti.

2014. máj. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sose értettem ezen mit kell picsogni, fogad el, hogy neked kell alkalmazkodnod a menstruációdhoz. Ha megjön, megjön.

Semmivel se lehet befolyásolni.

2014. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!