Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi fájdalom menstruáció...

Hüvelyi fájdalom menstruáció közben. Ok?

Figyelt kérdés
Éreztetek már ilyet? Borzalmas, hasogató fájdalom egyenesen a hüvelyből. Szűz vagyok, nem szedek fogamzásgátlót. Már megfigyeltem, ha sétálok egyet vagy elmegyek pisilni, megszűnik pár órára. Ez 1, rosszabb esetben 2 napig tart nálam, utána volt-nincs. Mi lehet az oka? Ismerős valakinek?
2009. dec. 27. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is szokott,sot ha nagywcznem kell es kozben megvan a mensim is sokszor ugy belehasit a huvelyembe a fajdalom ahogy ulok a wcn,hogy osszekell szoritanom a fogaimat!:-(21/L
2009. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem szinte végig mind az 5 napig van ilyen fájdalom, de szerintem majdnem minden lány érzi ezt. Nekem nem használ semmi. :S 16L Voltam nődokinál egy sima vizsgálaton, és ezt is megemlítettem neki, azt mondta ez normális
2009. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Lányok, azt kell mondanom, hogy ez - sajnos - teljesen normális. Nekem is kisugárzik a hüvelyembe a fájdalom az első két napban. Nagyon kellemetlen! 40/N
2009. dec. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És erre nincs semmi gyógymód kedves utolsó válaszoló? Mert nekem nagyon kellemetlen:S
2009. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Körülbelül ilyen lenne, ha kést vagdosnának belé. Én mindig ehhez hasonlítom az érzést.. Nincs is szebb, mint erre ébredni az éjszaka közepén. Igazi erőpróba lehet annak, akinek 5-6 napon keresztül kell kiállnia.
2009. dec. 27. 15:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem a végbelembe is bele-belehasít olyankor, kegyetlen :(

de mindez állítólag 'normális', úgyhogy nó sztressz.

2009. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
15:09 vagyok, az utánam szólónak is írom: sajnos nekem is azt mondták, ez velejár(-hat, mert persze vannak szerencsések, akiknek sosincs ilyen fájdalmuk), nincs mit tenni.
2009. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
nekem is szokott néha úgy belehasítani,ált. mens. előtt,de van ami segít :)remélem értitek mi
2011. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!