Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » TB mellmutetet most nyaron...

TB mellmutetet most nyaron vagy inkabb osszel csinaltassuk?

Figyelt kérdés
Lenyeges informacio hogy nyaron meg nem leszek nagykoru, csak novemberben. Csak nagykoruaknak csinaljak meg? Egyik mellem lenyegesen kisebb.

2014. máj. 12. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvossal beszéltél már? Csak mert elég ritka esetben van már tbs korrekció! Szinte már csak melleltávolitó mütét után van tb által támogatott korrekció. Az biztos hogy csak nagykorúaknál csinálják meg. Akár 21 éves korig is változhat nöhet a mell. Mekkora a különbség? Ruhában is làtható? Más kosár méret? Ez azért ritka! Viszont minden nönek ván különbség a két melle között!
2014. máj. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg az orvossal. Szerintem semmi köze a korodnak a műtéthez. Ha nagykorú leszel és nem lesz munkahelyed, akkor nem is csinálják meg TB.-re
2014. máj. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

látszik ruhában is. Ezért jó a plussz tömés a melltartóban :D Saját megítélésem szerint a térfogatában van legalább 30 % eltérés ha nem több. (azért a 30% mert azt hiszem attól lehet egyáltalán beszélni a műtétről)

Az egyik nagyon picike, olyasmi, mint annak a kislánynak akinek épp elkezdett nőni, a másik meg egy normális, mondhatni kifejlett mell. Tökéletesen az éltérést nem tudom megítélni, de eléggé látszik ahhoz, és zavar, hogy a műtéten gondolkozzak.

2014. máj. 12. 10:03
 4/5 A kérdező kommentje:
És igen, azzal tisztában vagyok, hogy mindenkinek van eltérés, de mondom, ha nem rakok bele tömést akkor látszik. Ez például fürdőruhában nagyon zavaró, főleg úgy, hogy nem találok olyan felsőt, amivel ezeket az optikai csalásokat meg lehetne oldani.
2014. máj. 12. 10:04
 5/5 anonim ***** válasza:
értem, hát mindenképp konzultálj egy orvossal erröl, de nem biztos hogy tb alapon megcsinálják. Amig nem vagy angykorú addig meg biztos hogy nem, csak gha befejezödott a teljes fejlödése.
2014. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!