Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem elég sok folyásom...

Szerintem elég sok folyásom van. Minden nap használok tisztasági betétet és majdnem megtelik. Szaga nincs csak elég sűrű.6éve ez van, de a nődoki nem mondott rá semmit. Nem mondta h probléma van. Mi baj lehet?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 19:46
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha az orvos azt mondta hogy semmi akkor semmi csak ez a te természetes én - ed . Mindenkinek máshogy van hát neked így. Ha esetleg mégis úgy gondolod hogy baj van keress egy másik nődokit ő majd megmondja .
2008. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A nődokinak kell csinálnia egy vizsgálatot, kenetet kell vennie és elküldeni laborba.kb.1 hét az eredmény,és csak az alapján mondhatja biztosra,hogy nincs baci.Ja, meg szerintem érdemes irrigálni (patikában, dm-ben tudsz venni pl. Lactacyd Feminából is van)
2008. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A helyedben elmennék egy másik orvoshoz. Ez gyakran varázslatos módon megváltoztatja a diagnózist és korábban fel nem ismert betegségek gyógyításához vezet. Tapasztalatból beszélek.
2008. júl. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
használj intim tusfürdőt az sokat segít, helyreállít teljesen, nekem bejött
2008. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem normális volt (szerintem még mindig az) és a legutóbbi vizsgálatomnál (kb. egy hónapja volt) az orvos említette nekem hogy bővebb lett a váladékom, mondtam neki hogy én nem veszem észre, de ő írt fel nekem Gynazol krémet, hogy azt használjam.Bár ha neked 6 éve így van akkor semmi gond nincsen szerintem mert a szervezeted így látja jónak.De ha zavar akkor szerintem vesd fel a dokinak, hogy írjon valamit mert téged zavar.
2008. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!