Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csikló fitymájának eltávolítás...

Csikló fitymájának eltávolítása, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy a csiklómat teljesen befedi a fitymája, egy ráncos bőrdarab, ami kb. 3 cm hosszú és a hegye 1cm-re megvastagodik. Álló helyzetben mikor összezárom lábaimat akkor is kilátszik a nagyajkaim közül. Baromira zavar. Egyszerűen olyan, mintha egy marha nagy kapucnija lenne a csiklómnak. Utálok akárcsak ránézni is.

Titokban bejelentkeztem a nőgyógyászhoz és megmutattam, azt mondta egészségügyileg nem okoz semmit ha eltávolítják. Egyedül amiatt vagyok kényelmetlen helyzetben, hogyan adjam elő a szüleimnek. Mit tennétek a helyemben?

16L



2014. jún. 5. 15:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, hogy engem nem zavarna ez, miért kellene peepshow-girl puncimnak lennie?

De persze lehet hogy máshogy éreznék, ha enyém is olyan lenne.

2014. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Mondd a szüleidnek, hogy zavar téged a csiklód fitymája, és meg akarod műttetni.
2014. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Képzelem mit szólnának a 16 éves lányuk ötletéhez...
2014. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Akkor már egyszerübb lenne ha kinéznél magadnak olyan fazont ami tetszik és az egészet átszabatni olyannak. Semmi értelme most az egyik, késöbb a másik részeltérés miatt mindig kés alá menni. Egy alkalommal elintézni valami divatos fazont. (Na ja. Mi van, ha változik a divat?) Még az jutott eszembe, hogy akkor már azt is érdemes lenne megcsináltatnod, hogy másik bört ültessenek a szörös területre, ne kelljen a szörtelenitéssel a késöbbiekben veszödni.
2014. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy most 16 évesen zavar, de idd el majd 18 évesen már nem fog. Mert lesz olyan, aki fog neki örülni.
2014. jún. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Rendben, tegyük fel, lesz egy pasim, akinek bejön. Kicsit egoistán hangzik: De velem mi lesz???

Ott tartok, hogy még az önkielégítéstől is elmegy a kedvem, ha megérzem azt a dudort.

Tudom divat a baba punci, de nem divatból akarom a műtétet. Nem akarok sztriptíz táncos lenni, csak szeretnék elégedett lenni a testemmel.

2014. jún. 5. 16:47
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Ne csinálj butaságot!
2014. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
És a te csiklód nem baromira érzékeny? Nekem is befedi a kis őr, de ha nem fedné, agyf.szt is kapnék, mert iszonyatosan érzékeny az a rész.
2014. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Hallottam már más lányoktól is, hogy nekik mennyire érzékeny a csiklójuk. Én nem vettem észre, hogy hű de nagyon az lenne.

Talán pont ezért, mert nagyon hátra kell húznom a bőrt, hogy meglássam a csiklóm hegyét, alapesetben teljesen le van fedve.

Na mind1, anyámék tutira nem engednék meg, nem adnának a műtétbe egy vasat se, de az biztos, amint lesz saját jövedelmem első dolgom lesz leszedetni azt a bőrt!

18 után engedélyük se kell hozzá.

2014. jún. 5. 20:19
 10/22 anonim ***** válasza:
40%
Én imádnám a puncidat!:)
2014. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!