Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norculut szedése után hány...

Tulipánt kérdése:

Norculut szedése után hány nappal jött meg nektek? Szedtetek utána Clostilbegyt-et? Vagy ajánlott valami mást az orvos?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:

A gyógyszer által előidézve, az abbahagyástól számítva asszem a 3. nap környékén, de ez nem igazi menstruáció, hanem csak egy mesterségesen előidézett vérzés. Szedtem Clostyt, de nem segített. Elmentem egy másik dokihoz, aki meglepve tapasztalta, hogy az előző ultrahangos vizsgálat nélkül írta fel a Norcolutot és a Clostyt, és így a méhnyálkahártyám még vékonyabb lett. Merckformin+Candida/Paleolit/Szénhidrátcsökkentett diéta+mozgás(Aviva/hastánc/hormontorna) hozta meg 3 hónappal később rendesen.


Az étrendváltás volt ebből az orvos szerint az egyik legfontosabb (persze a mozgás is), de nekem PCOsom és inzulinrezisztenciám volt, ezért a Norcolut csak rontott a helyzeten. Neked mit mond az orvos, mi miatt nem jön meg? Nekem annó a fogamzásgátló abbahagyásakor derültek ki ezek, majdnem 1 évig nem volt magától menstruációm.

2014. jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem nem mondott semmit hogy mitől lehet. Semmi életmódváltás vagy torna. Megultrahangozott és felírta ezt a két gyógyszert. Második napon vagyok az abbahagyás óta de nem érzek semmit? Ugye megfog jönni?
2014. jún. 24. 08:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg 1-2 nap keses belefer, de mint mar irtam, az nem menstruacio lesz, ami megjon, csak ugyanaz az utanzat, ami a fogamzasgatlo szedesekor, mivel a Norcolut is hasonlo hormontartalmu gyogyszer. Igazi menstruaciod akkor lesz, ha magatol jon meg. Nem irod, hogy szedtel-e elotte fogamzasgatlot, azzal mi a helyzet? Vagy a rendszertelen ciklusod miatt irta fel? Ha nincs peteeresed, erdemes elmenni egy endokrinologushoz, es megnezetni, hogy rendben vannak-e a hormonjaid (valoszinuleg nincsenek, ezert kell a Norcolut meg a Closty), ezek lehet, hogy segiteni fognak, de ha babat szeretnel, akkor minimum erdemes kidobni az etrendedbol legalabb egy idore a feher lisztet, cukrot, krumpli, feher rizst, tejtermekeket, mert ezek lassitjak azt a receptort a testedben, ami a hormonjaidat szallitja a peteereshez.
2014. jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szedtem fogamzàsgátlót. 16éves vagyok. Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 25. 07:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Az aviva torna beállítja a hormonműködést rendesen, egy alkalom, és nem drága a tanfolyam, érdemes elmenni és megtanulni, viszont hormontartalmú gyógyszert nem szabad mellette szedni, mert ez már önmagában egy hormontorna.

[link]

2014. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Negyedik és az ötödik napon volt egy kis barna folyásom az orvos azt mondta hogy a harmadik napon kezdjem a Clostyt de ez nem volt menstruáció és még három napig se tartott ugyhogy nem kezdtem el lehet hogy baj?
2014. jún. 28. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
A kis barna folyás valószínűleg már az, amit a norcolut beindított, de ezt kérdezd meg inkább az orvostól.
2014. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!