Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges h felfáztam? Mik a...

Lehetséges h felfáztam? Mik a tünetei?

Figyelt kérdés
egy pár napja nagyon fáj alól a hasam és szúr a húgycsövem.. vagyis amikor pisilok akkor fáj..de csak a végén..lehet h felfáztam? és van ilyen barnás-rózsaszínes folyásom.. lehetséges h attól? eddig nem volt ilyen. ne írjátok légyszíves, hogy menjek nődokihoz, mert tervben van.. de hétfőre van időpontom. tehát addig még van két nap.. gondoltam segítséget kérek itt.
2010. jan. 9. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ez hólyaghurutnak tűnik. a doki ad rá antibiotikumot, ha minden jól megy, és pár napon belül eltűnnek a tünetek... de szedd végig, mert nem szabad félbehagyni az antibiotikumos kezelést.... igaz én nem vagyok antibiotikum párti, de ezt csak ez gyógyítja ki teljesen...
2010. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és az, hogy jön elő? vagy mitől?
2010. jan. 9. 16:49
 3/4 anonim válasza:

Én amikor felfáztam folyamatosa vizetési ingerem volt és a pisilés nagyon fájt. Ha sok folyadékot ittam akkor az egy pár órára megoldotta a problémát de utána kezdődött újra. Ami még segít az a forró vizes palack a lábad közé és így átmenetileg nem érzed.

A felfázásnak és a hólyaghurutnak is ezek a tünetei, amitől kialakul: beázik a cipőd, vizes fürdőruhában vagy hosszabb ideig hidegben, hideg éri a derakad, hideg vízbe lépsz.. én legalábbis ezeket hallottam. Ha gyakrabban előfordul hogy beteg leszel, ajánlom a gran C tőzegáfonya kapszulát megeleőzésképpen. Most hogy beteg vagy pedig az urogint, recept nélkül kapható mindkettő, ez utóbbi is enyhíti a tüneteket de az antibiotikumos ezelés szükséges lesz.

2010. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A felfázás tünetei: hasfájdalom, állandóan pisilned kell, ami fájhat is, esetleg csak néhány csepp jön ki, nem ritkán véres pisilés. Mindenképp dokihoz kell menni vele.
2010. jan. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!