Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS. Nézzétek meg lent?

SOS. Nézzétek meg lent?

Figyelt kérdés

16/L

Már egy éve kellemetlen tünetek jelentek meg ott lent, viszkető,csípő érzés.Sima gombás fertőzésnek vettem és kipróbáltam a canestent. Egy időre eltűntek a tünetek és már űgy tűnt minden rendben lesz, da sajnos megint vissza jöttek a tünetek. Elmentem a dokihoz aki felírt nekem pár gyógyszert (kenőcsöt,kúpot)és azt mondta egyszerű hüvely gyulladásom van, újra úgylátszott "meggyógyulok" szépen múltak el a tünetek, de nem teljesen .. :( KB 5x mentem még vissza a dokihoz felírt mást is de nem segített rajtam semmit és ennek már 1 éve!!!! Azóta még ezzel a betegséggel élek, kipróbáltam a házikefírt.. semmi sem segített. A doktor azt mondta "Még fiatal vagy és majd kinövöd". Nem tudok mit tenni, nem lehet párkapcsolatom sem, mert így hogy legyen?! Néha van folyásom is olyan fehér sűrű folyadék és apró pöttyök(nagyon csúnyák) vannak a belső alkaimon vagy hogy is nevezik azt. Teljesen kétségbe estem, kérlek segítsetek ha tudtok ..


2014. júl. 21. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress egy másik dokit ez nem lehet "kinőni"

Valami nemi betegséged van ,ne várass vele!!!

Igen a gombás fertőzésre nagyon jó a Canesten Combi, de nem tom mik azok a pöttyök!

Nézesd meg egy másik orvossal, aki majd felírja a neked megfelelő receptet!

2014. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
[link] utánaolvastam és előfordulhat hogy cérnagilszta okozza? :o jézusom nagyon megijedtem, hogy kéne kezelni?
2014. júl. 30. 10:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Dehogy is! Ezt tuti valami gomba okozza nálad a tüneteket, ezért kéne elmenned orvoshoz, aki mintát vesz, és kitenyésztik! Ha megjön az eredmény, arra a gombára fogsz kapni valami antibiotikumot, vagy kúpot, ami ezeket a tüneteket okozza, és utána semmi bajod nem lesz! Hidd el ezt már én is végig csináltam. KITARTÁS!
2014. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!