Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a jobb szőrtelenítési...

Melyik a jobb szőrtelenítési módszer hónaljra?

Figyelt kérdés
A gyanta,a borotva vagy az epilátor?
2008. aug. 5. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
a borotva nem tartós, a gyanta nekem valahogy nem esik kézre,(kozmetikus jól tudja csinálni, de otthon nekem nehézkes)én epilátort használok....eleinte fáj,de meg lehet szokni...
2008. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én próbáltam borotvával: nem jó,hamar kinő és erőssebb. Epilátorral:nagyon fáj,én nem tudom megszokni,meg állítólag nem is lehet hónaéljra meg bikinivonalra,mert ott vékony a bőr és felszakadhat.Én a szőrtelenítőkrém mellett maradtam, ez nagyon olcsó és 5nap latt nő ki annyi szőr,mint egy nap alatt borotválás után.A rossmannban vagy a dmben találsz ilyen 500Ftos krémet,(mert én nem a Weetet használom) A drogériáknak van saját terméke(Isana,Epilca)és ezek nagyon jók.Üdv
2008. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
KÖszi mind kettőtöknek!Sokat segítettetek!:) Még várok válaszokat!
2008. aug. 5. 19:53
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah és 2. válaszadó!Azoktól nincsenek kiütéseid vagy nincs bennük valami olyan anyag ami allergiás tüneteket válthat ki?
2008. aug. 5. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én epilátort használok, de nekem nincs nagyon erős szőrzetem és teljesen kibírható. Pár évig használtam borotvát de nagyon hamar visszanőtt, szúrt és a bőröm is csúnya volt tőle. Ha nem bírod az epit akkor szerintem gyantáztasd, az a legtartósabb. Ja a krémekről még annyit hogy nekem nem vált be, egyszer kipróbáltam és nem is szedte le rendesen az egészet.
2008. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Epilátor, mindenképp. Csak az első 2-3 epilálás fáj úgyahogy, de teljesen megszokható. Én kb. 1,5 éve epilálom heti 1x, és olyasmi gyengén nő vissza, mint pl. a kezemen a szőr.
2008. aug. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok.Nem szokott tőle kiütésem lenni,nekem bevált és nem is fáj.10-15perc az egész és jó.Kedves egyik válaszoló, lehet neked azért nem szedte le rendesen,mert nem hagytad rajta ellég idei.én is szoktam ugy hogyí 10perc van ráírva de hagyom 15percig és tökéletes,ajánlom neked kérdező,ha nem akarod epilálni,egy próbát megér :D
2008. aug. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Uhh hát köszönöm szépen a válaszokat!Epilátorral azért nem merem mert 3 vadhús van és félek hogy leszakadna!:S Akkor most mivel?:S
2008. aug. 7. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!