Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy hozhatnám előrébb a...

Hogy hozhatnám előrébb a menstruációmat?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy február 9-re kaptam időpontot nőgyógyászhoz, és pont akkor kellene megjönnie. Van valami, amivel előrébb hozhatnám. Nem szedek gyógyszert, de hallottam már olyat, hogy pl. citromlevet kell inni. Általában 3-4 napig szokott meglenni. És elég gyakran pár nappal előbb jön meg, de azért én szeretnék biztosra menni, hogy mire orvoshoz kell mennem, túl legyek rajta. Ha minden kötél szakad, új időpontot kell kérnem, de nem szeretnék. ÉS légyszi ne szóljatok le, csak komoly válaszokat szeretnék. Köszönöm!
2010. jan. 15. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A menszesz időpontja szoros összefüggésben áll a tüszőrepedés (népies nevén peteérés) időpontjával: mindig ovu után kb 2 héttel jön meg.


Azaz a menszeszedet nem tudod eltolni, csupán az ovuláció késhet vagy lehet hamarabb.


A várt vérzésed előtt két hét-három héttel legyen jó sok orgazmusod, az előbbre hozhatja az ovulációdat. A várt vérzésed előtt pár nappal pedig vegyél forró fürdőket, hátha attól hamarabb leválik a méhnyálkahártya, és így hamarabb jön meg a vérzésed is egy kicsivel.


A citromlé nekem sose vált be, szerintem népi hiedelem.

2010. jan. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A citromlé nem előrébb hozza, hanem eltolja 1-2 esetleg 3 nappal. Egyébként nem tudom, én inkább tologatnám :D
2010. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!