Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A csikló környékén begyulladha...

A csikló környékén begyulladhatnak a mirigyek, amiktől az érintésre fáj? Vagy mért fáj?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen.nekem azért volt mert intim mosakodógélt használtam.allergiás lehettem rá ott lent.antibakteriális szappanra váltottam és két nap alatt elmúlt minden.
2010. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)


és candida lehet esetleg?

2010. jan. 17. 22:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp nem gomba vagy fertőzés. Milyen tisztálkodószert használsz oda? Én régen szappant használtam és folyamatosan be volt gyulladva a csiklóm és érintésre fájt, volt hogy kis fehér hólyag is volt rajt, mert annyira kiszárította a szappan. Nekem az intim lemosó használt. Meg ha szappant akarsz használni mégis akkor miután megszappanoztad a nemi szerved egyszerre mosd le, hogy ne tudja szárítani. Remélem segítettem.
2010. jan. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

olyan kis fehér hólyagok vannak mellette és azok fájnak!

Az tényleg a szappantól lehet?

2010. jan. 18. 11:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Hallottam olyat, hogy a fityma hozzátapadhat, és ezért ott begyűlhet a váladék. De nem tudom megállapítani, h nekem ez van-e. Max nődoki lesz ebből...
2010. jan. 24. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem menstruáció előtt 1 héttel szoktak kijönni ezek a kis hegyes hólyagocskák,ami menstruáció alatt elmúlik. Nem minden menzesz előtt,csak néha.Nekem néha viszket is,pisilés után,ha megtörlöm Wc papírral. Volt,hogy véresre dörzsöltem. Ezt már én is meg akartam kérdezni,h mitől van?
2010. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet, meg kéne mutatni orvosnak, herpesz is lehet, ott is, igen... [link]
2010. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!