Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Többször visszatérő húgyúti...

Többször visszatérő húgyúti fertőzés menstruáció után, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Háziorvos csinált tesztet, az csak annyit mutatott ki, hogy baktérium okozta. Antibiotikumot szoktam rá kapni, vérképem rendben. Kb. 2-3 éve van, hogy többször előjön, egy évben akár 2-3x is... Mitől lehet? Illetve milyen vizsgálatra mehetnék még el? Nőgyógyász esetleg? Ott utoljára tavaly voltam, minden rendben volt.

2014. okt. 2. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ugyanez a problémám, már két nőgyógyásznál is voltam vele, a vizsgálat semmit nem mutatott ki. Mindkettő csak valamilyen fertőtlenítő cseppet írt fel, sőt az egyik az recept nélküli volt (cholagol), azt mondták azt szedjem, amikor előjön, mást nem lehet csinálni. Ez elmúlasztja ugyan, de azért 1-2 napig így is tart és nagyon szenvedek tőle, mert rettenetesen fáj. :( Én nem hiszem hogy ennyire nem lehet ellene tenni semmit. :/
2014. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!