Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez? Miért történik?...

Normális ez? Miért történik? Többi lent. | V Nem kell lehurrogni mert azokat a válaszokat el sem olvasom

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve elkezdett fájni a hasam mindig hónapok végén.

Doki és szülők szerint Ciklikus Mensire utaló jelek. 12 éves vagyok most

Gyakran nedves a puncim és a bugyim is átnedvesedik. ( Semmi egyéb)

Kissé zavaró érzés mikor nedves vagyok ott... Normális?? Esetleg szülőknek, hogy említsem.



2014. okt. 12. 11:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Válaszokat légyszi minél hamarabb Köszi :-)
2014. okt. 12. 11:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Hat en mar nem emlekszem a 12 eves koromra, higy mennyire volt nedves...de szerintem normalis, mert huvelyvaladek termelodik. Ezen ne aggodj. Ha voktal orvosnal es minden rendben akkor fogadd el.

Valoszinuleg hamarosan megjon az elso menszeszed (menstruáció).

Olvasgass olyan konyveket amiben a fiu-lany nemi eresrol, szaxualitasrol stb. van szo (ismeretterjeszto konyvecskek szoktak lenni...de most nem tudok pontos cimet, kiadot irni).

Vagy keresd meg az iskola vedonodet es beszelj azzal.

2014. okt. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Hamarosan menstruálni fogsz, ez arra utal. Édesanyáddal nyugodtan beszéld meg, mert sok mindenben tanácsot adhat, segíthet /betét vásárlása, tisztálkodás stb./:
2014. okt. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális
2014. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mennyi a testsúlyod?

Mert attól is függ valamennyire

2014. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!