Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelygombam lenne? Mit...

Huvelygombam lenne? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Az van,hogy mar par napja viszket es duzzadt a hüvelyem. Nem akarok nőgyógyászhoz menni... Csak 25 éves vagyok. Mit kellene csinaljak h jo legyen? Azt hittem elmúlik de felek h nem

2014. okt. 22. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

25 évesen szégyelld magad, ha még nem voltál nőgyógyásznál! Hüvelygombával már 15 évesen is el kellene menni.

Magától valószínűleg nem múlik el, gyógyszeres kezelésre lesz szükséged.

2014. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok:)) elírtam ,bocsi..
2014. okt. 22. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért is kellene szágyelnie magát????

Szó sincs semmiféle szégyellésről azért mert valaki nem ment el csak úgy egy nőgyógyászatra 25 éves koráig.

Kár ilyen alaptalán hisztériát terjeszteni, arról ne is beszéljünk, hogy gondolom te sem voltál még pl. proktológusnál végbél, vastagbél ellenőrzésen, pedig az is közel hasonló gyakoriságú rákos megbetegedés melegágya.

Az orvosi protokoll szerint is 23 évesen érdemes elmenni az első ellenőrzésre, persze itt nem a nemi életet 14 évesen kezdő, hormonokat magába gyömöszölő, partnereit hétvégeken a bulikban váltogató, cigarettázó, alkoholt iszogató emberekről van szó.

Kérdező ne izgulj, szerintem beszélj anyuddal, feltehetőleg gombát sikerült összeszedned, menjetek el gyógyszertárba, ott vény nélkül vehettek Canestent és attól 3-4 nap alatt el fog múlni. Ha mégsem, akkor viszont orvoshoz kellene menned, keress női nőgyógyászt első alkalommal, mert könnyebb elötte a vizsgálat. Fontos tudnod, hogy semmiféle kárt NEM okoz a Canesten, legfeljebb nem segít.

2014. okt. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit próbálgatni irány a doki! Pár nap alatt meggyógyulsz. A Canesten nem minden hüvelygombára jó.
2014. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!