Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhe, kevés barna folyás....

Enyhe, kevés barna folyás. Mitől lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Augusztus 8-án jött meg a havim, majd aug. 15-én lebetegedtem (hasmenés) és lefogytam 4 kg-t. Azóta csak 0,5-1 kg-t szedtem vissza.

Valamikor aug. 30. és szept. 6. között együtt voltunk a barátommal, de használtunk óvszert, ami nem volt szakadt, nem jutott ki belőle semmi.

Ezután legközelebb október 18-án jött meg a havim, (tehát egy jelentős időszak kimaradt) de nagyon kevés volt a vér. Olyasmi volt, mint a vérzésem utolsó napjaiban szokott lenni.

Most pedig 2-3 napja délutánonként van nagyon minimális barna folyásom. Inkább híg, ragacsos és halvány színű. Olyan mint a fehérfolyás, csak halvány barna színnel.

A havim egyébként mindig késett, de már kb. 3 éve megvan.

Szerintetek ez mitől lehet? Eléggé parázok... A rosszindulatú és szarkasztikus kommentektől legyetek szívesek megkímélni!

16/L


2014. nov. 8. 15:08
 1/1 anonim válasza:
Lehet, hogy a betegség összezavarta a szervezeted. Ha most ez elmúlik, akkor várd meg a következő hónapot, és nézd meg, akkor milyen lesz. Ha ez nem akar múlni, érdemes megnézetned dokival.
2014. nov. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!