Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megfigyeltem, hogy amikor meg...

Megfigyeltem, hogy amikor meg vagyok fázva, megváltozik a hüvelyi folyásom állaga. Más is tapasztal ilyet?

Figyelt kérdés
Nem társulnak hozzá egyéb tünetek és egy, max. két nap alatt teljesen el is múlik.
2014. nov. 21. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

igen, amúg yvan kimondottan szexuális együttlét utáni felfázás(mézeshetek betegségnek is hívják)

valamint anno én mindig párhuzamban jártam urológiára és nőgyógyászhoz

ha a hüvelyben egy kicsit is felborult a ph egyensúlyom(ami akár még a menstruációtól is lehet)már a hugyutaimmal sem volt rendben semmi


nemi élet nélkül semmi bajom(pedig egészséges volt a barátom vizsgálaton is volt)

2014. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem a felfázásra gondolsz véletlenül? én kimondottan a megfázásnál figyeltem meg ezt a párhuzamot (felfázni még nem fáztam fel soha, hála az égnek)
2014. nov. 21. 14:36
 3/3 anonim ***** válasza:

bocsi, elolvastam


megfázásnál én csak azt figyeltem meg, hogy mindig vévigmegy szép sorban az összes légutamon, atán vége


1. kezdődik totokfájással

2. utána orrdugulás éjszaka is fújni, orrcseppezni, borasztó

3. utána tüdőgyuszi minden napi köhögé, tök égő


aztán vége


de általában attól lesz, ha annyira fázom, hogy remegek, ha ez hosszas perceken át, garantálhatóak a tünetek, ha gyorsan otthon veszek egy forró fürdőt, nem betegszem meg


ha meg kezdődik, gyorsan iszok egy doboz Neocitrant, akkor sem jön ki.


a hüvelyemen pont nem gondolkodtam.

2014. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!