Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A sex ossze zavarhatja a...

A sex ossze zavarhatja a menstruaciot?

Figyelt kérdés
Nem regen voltam eloszor a baratommal es vele vesztettem el! de azota elofordult h 2 hetig tartott a ciklusom es nagyon erosen verztem, nogyogyaszhoz felek menni .... 16/l
2014. nov. 24. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Igen!
2014. nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, a szex az nem befolyásolja a menstruációt.

Viszont 2 hetes menstruáció egyáltalán nem normális és dokihoz kell vele menni, lehet, hogy beteg vagy és azt mihamarabb tisztázni kell.

Én is kb. 16 évesen vesztettem el, de annyi idősen már a nődokihoz is el mertem menni. Szóval szedd össze magad és kérj egy időpontot, rengeteg nőgyógy. betegség van, emiatt muszáj néha, de legjobb rendszeresen dokihoz menni. Egyébként a vizsgálat nem fáj, max. kicsit kellemetlen, de én igazából egyáltalán nem szoktam érezni, gondolom azért, mert nem vagyok teljesen befeszülve a vizsgálat alatt.

2014. nov. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem első együttlét után hamarabb jött meg egy héttel.
2014. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!