Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Protexin gynophilus 16 evesen?

Protexin gynophilus 16 evesen?

Figyelt kérdés

Volt egy fertozesem kaptam ra klion d 100as huvelykupot.. Es borsavas kupot kell meg hasznalnom heti 2x (20dbot osszesen)

De semmi huvelyflora helyreallitot nem adott az orvosom,ra is kerdeztem aztmondta a borsavas majd helyrerakja..de amennyire utanaolvastam az csak fertotlenit,ph-hoz koze sincs. Gondoltam veszek ilyen protexint,csak lattam hogy 18 eves kortol..miert?bajom lenne ha hasznalnam? 3 honap mulva toltom a 17et.

Most menstrualok,az ugyis lugos iranyba tolja a ph-t..gondoltam utana hasznalnam a protexint csak a borsavassal egyutt nemtudom szabad-e vagy hogyan mennyit mikor hasznaljak..

Ezen kivul pedig pharmatexel vedekezunk a parommal,ez befolyasolja annak a hatasat? Elore is koszonom!


2014. dec. 3. 13:24
 1/2 A kérdező kommentje:
A tisztazas kedveert! A kliont mar elhasznaltam,azutan pedig egy borsavasat..es most megjott a mensesem. :)
2014. dec. 3. 13:26
 2/2 A kérdező kommentje:
Es a borsavasat szerdan-vasarnap kell hasznalnom!
2014. dec. 3. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!