Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha egy 7 éves...

Normális, ha egy 7 éves kislánynak ilyen fehéres folyása van?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Valamilyen fertőzése van, orvosnak meg kell mutatni.

Vagy akár a védőnőnek, akiben jobban megbízol.

2014. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fertőzésre gyanakodnék inkább. Nem viszket neki?
2014. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Viszket neki szerintem, többször is láttam már, hogy ott vakargatja magát :ss Csak az a baj, hogy én nem vihetem el orvoshoz, mert nem az én gyerekem, az anyját meg úgy látszik, nem nagyon érdekli, mert eddig nem vitte el orvoshoz, csak reggelente kikészít neki egy tisztasági betétet és ennyi o.o

2014. dec. 7. 17:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Apuka a te párod?

Akkor ketten elviszitek. Ott a törvényes képviselő, te meg mint nő, tudod támogatni.

A gyerek egészsége fontosabb, minthogy anyuka mit szól ahhoz, hogy elvittétek dokihoz.

2014. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a hozzáállás meg: "reggelente kikészít neki egy tisztasági betétet és ennyi "

Nem is térek magamhoz. :(

2014. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, én csak az anyjának a húga vagyok :/
2014. dec. 7. 17:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, akkor beszélj anyukával, vedd rá anyukátokat, hogy támogasson téged, és ha nagyon nem megy, akkor zsarold meg, hogy megmondod a védőnőnek, stb.

Muszáj, hogy lássa doki, vagy védőnő. Lehet, hogy egy sima Canesten kúrával kezelhető.

Az én lányommal is volt hasonló gond, én a háziorvoshoz vittem, mert nőgyógyász szakorvos, hozzá sem nyúlt a gyerekhez.

A kislányt sem fogják vizsgálgatni, ha ettől fél az anyja.

2014. dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, szólok akkor anyukámnak, hátha ő rá tudja venni, hogy vigye el orvoshoz :)
2014. dec. 7. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!