Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez mar az elso...

Szerintetek ez mar az elso menstruacio akar lenni? Nagyon felek!

Figyelt kérdés
13 eves lany vagyok 2 evs vayok szorors fonn lenn,1 eve van feherfolyasom,es kb 0,5 eve no a mellsm is.Ma elmentem vecere mert mikor felkeltem fekvesbol es menni kezdtem olyan furcsa erzesem volt ezert elmentem wc-re.Na szoval megneztem a butyim es egy hatalmas barna odaszaradt folt volt a butyimon es kozepen egy frissnek mondhato verfolt.Amiert csak az apum volt itthon ezert letusoltam es o adott a baratnoje (anyum apaum elvalatak 3 eve) betetjebol.Azt beraktam es most mar jobb.Picit fajt a hasam de azota csak ey nagyon pici barnas vorores folt van a beteten. Nagyon megvagyok ijedve mi ez.Szerintetek? Elore koszonom!

2014. dec. 7. 15:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Borotválkozz meg elsőre .
2014. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen, ez menstruáció.
2014. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1 komizo: minek?

2 komizo: Huhh most ezzel mondhatni megnyugtattal.Csak meg az az egy ketelyem van hogy akkor is az ha a barna folt nem egy nagy hanem tobb pici paca amik nem igen vannak teljesen egymas mellett? Hat ez bizto nem erthetoi de vlmi ilyemi.

Vagy egyszerubben a sok kis barnas vororses folt nem egymas telejsen egymas mellett van,nem egybefolyo,inkabb ilyen tobb pecset ossze vissza a butyim kozepen.

2014. dec. 7. 16:00
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor is menstruáció, az első általában kevés.
2014. dec. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De mikor eloszor lattamakkor baromi sok bpvolt a barna elteritette a butyim mteljes kozepet es mar majdnem teljesen atazott.. :/
2014. dec. 7. 16:05
 6/17 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem sok.
2014. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor jo :) Nayaval beszeltem azt mondta majd a kovetkezo honalban mar biztosra fogjuk tudni megjotte. Kicsit felek azert.Most mi lesz suliba meg minden..
2014. dec. 7. 16:09
 8/17 A kérdező kommentje:
Csak mert nekem ritkan faj a ahasam de ha igen akkor aztan szenvedek.
2014. dec. 7. 16:10
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez már menstruálás volt.

A borotválós idióta bejegyzésre ne is reagálj!

2014. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Rendben.Koszonom!! :) Akkor ezentul legyen nalam mindig betet?
2014. dec. 7. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!