Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez így nem sok vérzés? (menstr...

Ez így nem sok vérzés? (menstruáció)

Figyelt kérdés

ma éjszaka még nem volt túl sok vérzésem de reggel már amikor felkeltem akkor a betét teljesen csucsogott....aztán amikor cseréltem(wc-n ülve) akkor csöpögött a vér.megtöröltem 4 szer wc papírral úgy hogy a wc papír is csucsogott... mire csak egy kicsi jött...mióta fáj a hasam reggel 6-óta azóta van sok vér.... most jött meg 3.

Eddig egyáltalán nem volt ilyen sok vér, és a hasam sem fájt..


2015. jan. 2. 09:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és most is sok van...
2015. jan. 2. 09:27
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez alkati kérdés, sajnos sokaknak ennyi van.

Anyukádat, nagymamáidat, nőrokonaidat kérdezd meg, nekik mennyi szokott lenni!

2015. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

de tegnap a menzesz 1.napján még normális volt... most ily mentem wc-re és 1 óra alatt megtelt a betét...ez így nem normális...

anya is ugyanezt a betétet használja és nám látom hogy óránkét járkálna a budira..

2015. jan. 2. 09:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt, ez még csak a 3., másrészt ez a 2. nap. Ne izgulj emiatt. Az elején ez még egyáltalán nem kóros...
2015. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez teljesen normális. A menstruáció első napjaiban nekem is Ennyi szokott lenni. :)
2015. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

kb. 45 percenként kell cserélnem mert csucsog ...

nektek is ennyi jön ?

egyébként rohadtul fáj a hasam :/

2015. jan. 2. 10:02
 7/11 anonim válasza:
Hidd el, ez teljesen normális!!!:)
2015. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És most több ideig fog tartani ? (általában 4 nap)
2015. jan. 2. 12:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Tarthat akér egy hétig is -
2015. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6: Sajnos igen.

Ha beveszel C-vitamint most, meg a cickafark-te, cickafark ülőfürdő 2 mensi KÖZÖTT, az segít, csökkenti is picit a mennyiséget.

Milyen betétet választottál?

A Tesco-ban a Night dry és a SPAR-ban a ... most nem jut eszembe, van egy saját márkás betétje, az elég sok vért tud beszívni, de én is WC-közelben töltöm a mensi idejét, nem tudok kirándulni, sportolni, nagybevásárolni, stb.

2015. jan. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!