Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom, hogy gomba vagy...

Honnan tudom, hogy gomba vagy herpesz?

Figyelt kérdés
A szemérem ajkamon egy-két részen apró, kiütés szerű duzzanat keletkezett kb egy hete.Pisilés után,fürdés után és nemi aktus után is viszket.Vagyis akkor, ha nedvesség éri.Mi lehet ez?Nem nagyon tudok orvoshoz menni,mert időpontot több hétre kapok.Jó lenne ha valaki tudna segíteni,hogy mi ez,és mivel kezelhető,milyen kenőcsöt,vagy gyógyszert vegyek rá.
2010. febr. 5. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:
És mi honnét tudnánk, hogy ez mi? Ez a kiütés egyéb nemibetegség is lehet, mindenképpen meg kellene mutatni orvosnak. A gomba nem jár kiütéssel, a herpesz pedig nagyobb és nemcsak viszket, hanem fájdalmas is.
2010. febr. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor keress magánrendelőt, mert ezt valóban lássa orvos!
2010. febr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem ez nem gomba. inkább herpesz. megpróbálhatod herpeszre való krémmel kenegetni. de azért kérj időpntot nőgyógyásztól.
2010. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!