Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Tampon vagy betét?...

Lányok! Tampon vagy betét? Mit használtok? Legyszi okokat is h miért pont. Azt. +kort is

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 21:17
1 2
 1/16 anonim válasza:
Betétet. Valahogy szimpatikusabb és egyszerűbb is. 18L
2015. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Amelyikhez épp kedvem van.
2015. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Tampont. Nekem egyszerűbb a használata,és konnyeben hordozható:)
2015. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sokáig tampont használtam, de valahogy soha nem volt igazán kényelmes (jól helyeztem fel, nem ez volt a gond), aztán meg kezdtem tőle elég rendesen begyulladni... így váltottam betétre. Mostmár csak zuhanyzáshoz használok tampont, vagy ha olyan helyre megyek, ahol az "odaillőbb" vagy hogy is mondjam :)
2015. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


24, lemaradt :)

2015. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Tampon.

Mivel nincsenek fájdalmaim, tamponnal teljesen meg is feledkezem a dologról. Néha cserélek és kész. Utazásra kivételesen szeretem a tampaxot.

19/L

2015. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
tampon. nem szeretem ha érzem a nedves érzést, kényelmesebb, főleg nyáron, szerintem praktikusabb. nekem a betéttel csak rossz tapasztalataim voltak. L20
2015. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Tampont! Évekig betétet használtam és szenvedtem tőle, konkrétan véresre vakartam a bőröm annyira viszkettem tőle (szinte az összes fajtát kipróbáltam, gyógyszertárit is) de mióta tampont használok észre se veszem, hogy megvan :)

21/L

2015. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tampont. Sokkal jobban szeretem. Biztonságosabb, kényelmesebb, esetleg alá egy tisztasági, ha esetleg gond lenne, nem "koszolódik" a bugyi. Nem gyűrődik szét, mint egy betét és aztán dobhatod a kukába a bugyidat.

Betétet csak a menzesz végén használok, hogy könnyebben tisztuljak.

2015. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Költőnő? ***** válasza:

Tampon. Számomra szabadabb, higénikusabb, praktikusabb.

30+.

2015. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!